مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

مانتو اسپرت زنانه

در حالی که روز به روز به مدل های جدید مانتو ها افزوده می گردد، طرفداران مانتو اسپرت زنانه نیز بیشتر می شوند. ما در اینجا می دانیم که می توان از مانتو های اسپرت در مواردی غیر رسمی و قرار هایی که جدی نیستند استفاده کنیم. اما آیا واقعا چیزی به نام مانتو اسپرت وجود دارد؟

در هنگام خرید مانتو اسپرت خوب است به مواردی دقت کنیم که می تواند در راحتی و آسایش ما موثر واقع شود.

مدل های متنوع مانتو اسپرت زنانه

همان طور که در مقدمه این مقاله دیبا مد ذکر شد، خوب است بدانیم که به چه مدل هایی از مانتو، اسپرت اتلاق می شود. در واقع مانتو هایی که از حالت کلاسیک خارج شده اند و فرم راحت تری دارند را اصطلاحا اسپرت می نامند. این بدان معنا نیست که برای استایل اسپرت مناسب باشند. گرچه در جوامع اسلامی مانند ایران از این مانتو ها در استایل ورزشی استفاده می کنند.

با این همه ویژگی های مشترک در این مانتو ها عبارتند از

  • پارچه های سبک و راحت
  • انعطاف بالا در هنگام حرکت
  • الگوی ساده و بدون زرق و برق
  • بهره مندی از دوخت های اسپرت

این موارد را می توان در انواع مانتو اسپرت زنانه یافت.

مدل هایی که امروزه برای این مانتو ها دیده می شود عبارتند از

  1. مانتو های جلوباز

مانتو جلوباز زنانه این امکان را فراهم می آورد که انعطاف شما در هنگام راه رفتن و انجام حرکات بدنی بالاتر برود. در واقع ترکیب پارچه های سبک و دارای قابلیت تنفسی با مدل های جلوباز یکی از زیبا ترین فرم های مانتو های اسپرت برای بانوان را تشکیل می دهد.

  1. ترکیب های رنگی 

اگر شما هم به این موضوع دقت کرده باشید، در استایل های اسپرت، رنگبندی لباس ها از قاعده خاصی پیروی نمی کند. در طراحی مانتو اسپرت زنانه نیز از این ایده الهام گرفته شده و مانتو هایی با کمک اپلیکه دوزی، تکه دوزی و یا متد های کلاژ تهیه کرده اند. این مانتو ها از آن جایی که می توانند با انواع آیتم های لباسی ترکیب گردند و از نظر ترکیب بندی رنگ ها محدودیتی ندارند از محبوبیت بالایی برخوردارند.

  1. مانتو های اورسایز

از زیبا ترین مدل های مانتو دخترانه و نوجوان، مانتو های گشاد و اورسایز هستند. شاید برای برخی از خانم ها که تمایل به لاغر نشان دادن اندام خود داشته باشند این مانتو ها مناسب نباشند، اما از آن جایی که راحتی و شکل دنجی دارند از جمله پر طرفدار ترین مدل های مانتو زنانه هستند.

برای بهتر نشان دادن فرم اندام خود هنگام برتن کردن این مدل مانتو می توانید از انواع شلوار جین تنگ و چسبان استفاده کنید. همچنین است پوشیدن این لباس ها شما را فردی گوشه گیر، آرام و منزوی نشان می دهد.

با مانتو اسپرت زنانه چه بپوشیم؟