مشاهده همه 21 نتیجه

نمایش 9 24 36

لباس زیر زنانه دانتل

دانتل بهترین جنس برای لباس زیر می باشد. لباس زیر زنانه دانتل یکی از آیتم هایی است که دست طراحان لباس زیر زنانه را برای طراحی و مانور بیشتر باز گذاشته است. این لباس می تواند بهترین گزینه برای مواقعی باشند که لباسی که قصد دارید بر تن کنید، دکلته یا شبیه آن باشد.

لباس زیر زنانه دانتل محصولی است که در کنار اینکه به نگهداری فرم زیبای بدن کمک می کند   راحت و نرم است و از نظر طرح و رنگ از تنوع بهره مند می باشد. از ویژگی های دیگر این لباس زیر می توان به شستشوی آسان و استفاده کردن طولانی مدت از آن اشاره کرد.

فرم توری لباس زیر زنانه دانتل منجر می شود در فصل تابستان و هوای گرم بدن خنک بماند. همچنین فرم شان به بدن آسیبی وارد نمی کند.

اگر قصد ندارید از یک آستری استفاده کنید، پارچه بسیار مناسبی است. نقش های برجسته و ظرافتی که دانتل دارد بسیار خیره کننده و چشم نواز می باشد. مهم ترین خصوصیت دانتل، زمینه ساده و اشکال برجسته آن است. متاسفانه دانتل هایی که امروزه در بازارهای ایرانی دیده می شوند، وارداتی از چین هستند. که اکثر آن ها ویژگی های اصلی دانتل را ندارند و از معایب آن ها رنگ پریدگی شان بر اثر یکبار شستشو می باشد.

لباس زیر دانتل تشکیل شده از پارچه گیپور

پارچه گیپور از دانتل ضخیم تر می باشد و نیازمند آستری به هنگام دوخت است. چرا که دارای طرح هایی برجسته و خاص و فاقد زمینه توری هستند. اما از الیاف طبیعی مانند ابریشم بافته می شوند.

عموما پارچه های گیپور را می توانیم در تضاد و یا تکمیل رنگ های آستری و بیس لباس زیر همچون سوتین مشاهده کنیم. از نکات دیگر می توان به این موضوع اشاره کرد که اگر سوتین مورد استفاده در ست لباس زیر فانتزی شما از مواردی نظیر کاپ های جک دار برخوردار است، گیپور مورد استفاده در تهیه آن باید مقاومت بالایی داشته باشد. همواره به یاد داشته باشید که این لباس ها امکان سایش بیشتری نسبت به موارد دیگر دارند و اگر تورهای گیپور مورد استفاده در دانتل آن ها از استحکام خوبی برخوردار نباشد از عمر لباس زیر شما می کاهد.

صرفا استفاده مناسب و دقت در خرید لباس زیر زنانه دانتل را نمی توان به تنهایی به عنوان عاملی برای داشتن یک لباس زیر با طول عمر بالا تلقی کرد. عامل مهم دیگر نحوه شستشوی آن است.

شست و شوی لباس هایی با جنس دانتل

در ابتدا ظرفی را از آب گرم پر کرده و لباسی که جنس دانتل دارد را در آن خیس کنید. جهت برگرداندن درخشش و شفافت پارچه دانتل در صورتی که لباس بافت ظریفی دارد، مقدار کمی پودر مخصوص ماشین لباس شویی به آب گرم اضافه کنید. اما مقدار پودر مناسب لباس دانتلی که بافت ضخیم دارد یک قاشق غذاخوری است.

سخن پایانی

شما اکنون می توانید به صورت آنلاین لباس زیر زنانه را در فروشگاه دیبامد سفارش دهید، تا در اسرع وقت آن را در درب منزل به شما تحویل دهیم.