مشاهده همه 11 نتیجه

نمایش 9 24 36

لباس زنانه با الیاف طبیعی

لباس زنانه با الیاف طبیعی در اولویت خرید لباس زنانه ی بانوانی است که می خواهند با انتخاب هوشمندانه خود، بهداشت و سلامتی خود را ارتقا دهند. برای این خانم ها مهم است که لباس هایشان از کجا آمده است. در میان گزینه های بیشماری که دنیای مد برای آن ها آماده کرده است به دنبال آن لباس هایی هستند که از پنبه خالص و باکیفیت تهیه شده اند. ارگانیک و زیست تخریب پذیر هستند تا بتوانند با وجدان راحت نسبت به اکوسیستم خود آن ها را بپوشند. اما به راستی چرا باید همه ما به استفاده بیشتر لباس زنانه با الیاف طبیعی اهمیت دهیم؟

اهمیت خریدن لباس زنانه با الیاف طبیعی:

حمایت از کشاورزان و حذف واسطه ها:

کشاورزانی که توانسته اند پنبه های با کیفیت را کشت و برداشت کنند، آن گاه آن ها را تمیز کرده و در اختیار ریسندگان نخ بگذارند، کمترین دستمزد را در چرخه تولید پوشاک دارند. اما با خرید لباس های با الیاف طبیعی که به صورت دستی دوخته شده اند و در بخش مد و هنرهای دستی سایت دیبامد حضور دارند، با حذف واسطه های بیشمار توانسته به این کشاورزان این امکان را بدهد تا دستمزد بیشتری را دریافت کنند.

کاهش بیماری های مربوط به زنان:

انواع قارچ های واژن و کیست های تخم دان که حاصل استفاده از لباس های زیر با الیاف شیمیایی است، می تواند سلامت هر زنی را تحت الشعاع قرار دهد. لباس زنانه با الیاف طبیعی خود می تواند خطر ابتلا به این بیماری ها را تا درصد زیادی کاهش دهد. این موضوع به آن دلیل است که این لباس ها با پارچه های ارگانیک خود می توانند تا حد زیادی رطوبت ایجاد شده بر روی پوست کنترل کرده و با داشتن خاصیت تنفسی خود از ایجاد هر گونه باکتری و عفونت در این قسمت ها پیشگیری کنند.

سلامت و لطافت پوست بانوان:

نرمی و لطیف بودن پارچه های ارگانیک برای انواع لباس زنانه مثال زدنی نیست. وقتی شما پوست خود را در معرض تماس طولانی مدت با آن ها قرار دهید، بعد از مدتی دیگر خبری از اگزما، آکنه و جوش های قرمز بر روی سطح پوست شما نخواهد بود. نبود هر گونه ماده شیمایی و سم در تولید پارچه های لباس زنانه با الیاف طبیعی خود بر شدت این اثر می افزاید.

کمک به حفظ محیط زیست:

پنبه هایی که برای تولید لباس های با الیاف طبیعی مورد استفاده قرار می گیرد، و به صورت ارگانیک کشت می شوند، به صورت هشتاد درصد همه مراحل رشد خود را از طریق باران تغذیه می کند. با از بین بردن سموم دفع آفات مصنوعی، آب آشامیدنی را تمیز تر نگه می دارند.

در حالی که لباس زنانه با الیاف ارگانیک می تواند تا حد زیادی به حفظ سلامت بانوان محترم کمک کند، می تواند در حفظ سلامتی مادر زمین نیز موثر باشد.