نمایش 1–30 از 44 نتیجه

نمایش 9 24 36

لباس خواب زنانه ساتن 

حتما دلیلی وجود دارد که بسیاری از بانوان تمایل دارند در مهم ترین شب زناشویی خود از لباس خواب زنانه ساتن استفاده می کنند. در این مقاله از سایت فروشگاهی دیبامد قصد داریم تا با هم نگاهی بر مهم ترین نکات در انتخاب این لباس زنانه بیندازیم.

لباس خواب ساتن عموما روپوشی است که بانوان در مواقع صمیمی یا موقعیت های خاص برتن می کنند. ساتن خود به عنوان یکی از پارچه های سبک و صافی که در بازار وجود دارد می تواند یک لباس نرم و زیبا را نیز به وجود آورد.

در قرون وسطی پارچه های ساتن از ابریشم خالص به دست می آمد و در قرن دوازدهم در اروپا این موضوع که لباس های ساتن رایچ شد، تنها به طبقات بالای جامعه و توانایی بالای خرید آن ها معطوف شد.

این روزها ساتن به عنوان پارچه ای مقرون به صرفه شناخته می شود. همچنین به راحتی در دسترس عموم قرار دارد. معمولا برای تهیه انواع لباس زیر و لباس خواب عروس از پارچه های ساتن استفاده می گردد.

نکاتی مهم درانتخاب لباس خواب زنانه ساتن

ساتن چیست؟ در واقع این پارچه زیبا و منحصر به فرد از استات، مقدار قابل توجهی نایلون و پلی استر، کمی ابریشم مصنوعی یا ابریشم طبیعی تشکیل شده است. معمولا حداقل یک طرف پارچه صاف و براق است.

به موارد استفاده از آن دقت کنید

لباس خواب زنانه از جنس ساتن به عنوان یک لباس زیر زنانه عالی نمی تواند برای همه افراد و در همه موقعیت ها به عنوان لباس خواب مورد استفاده قرار گیرد.

هر کسی که از یک ترکیب منحصر به فرد تجمل و راحتی لذت می برد می تواند از این لباس استفاده کند. همچنین از مزایای لباس خواب های تهیه شده از پارچه ساتن این است که ضد حساسیت هستند.

ساختار پروتئینی تشکیل شده در پارچه های ساتن سبب تمایز این نوع از لباس خواب از سایر لباس خواب های زنانه شده است. زیرا می تواند به دلیل رویه براق خود مواد حساسیت زا را در الیاف خود به دام بیندازد.

انتخاب رنگ مناسب

روپوش های ساتن در طیف وسیعی از رنگ ها وجود دارند. بنابراین انتخاب رنگی که هم به شما و هم پارتنرتان آرامش می دهد می تواند گزینه ای مناسب باشد. شما می توانید از رنگ صورتی و یا یاسی برای اینکه خاص تر و زنانه تر به نظر بیاید به عنوان رنگی مناسب برای لباس خواب ساتن خود استفاده نمایید.

فصل مناسب برای پوشیدن روپوش ساتن

یک لباس خواب زنانه ساتن را می توان به عنوان لباسی مناسب برای روزهای گرم سال و در حالی که می خواهید برای عروسی آماده شوید، بر تن کنید. این روپوش ها به خاطر نرمی و سبکی می توانند به خوبی از گرم بودن شما جلو گیری کرده و به دلیل سطح براقی که دارند بو نگیرند.

اگر برای شما راحتی مهم است

همچنین در استفاده روزانه برای روزهای سرد حتما به لایه لایه پوشیدن آن با کمک دیگر لباس ها هم دقت کنید. روپوش های ساتن راهی آسان برای ایجاد ظاهری منسجم و در عین حال با کلاس برای عروس و مهمان های عروس است. آنها به زیبایی پوشانده می شوند و در تمام آن هرج و مرج قبل از عروسی به راحتی می توان در آنها حرکت کرد.