مشاهده همه 5 نتیجه

نمایش 9 24 36

قیمت  چادر زنانه

در بازار ایران چادر زنانه یکی از لباس های پرفروش است که قیمت چادر زنانه نیز می تواند در انتخاب آن تاثیر بسزائی بگذارد. این مسئله می تواند به اندازه ای از کیفیت پارچه مشکی به کار رفته در تهیه آن متاثر باشد.

همچنین می توان گفت نوع مدل، کیفیت دوخت و احیانا تزئیناتی که در تهیه مدل ها و طرح های متنوع چادر های زنانه به کار رفته است می تواند در بهای تمام شده آن تاثیر بگذارد.

ما در دیبامد همواره تلاش می کنیم تا یک مدل چادر زنانه زیبا و آراسته را با کیفیت عالی و قیمت مناسب در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. در این راه با تعدادی از حجاب سراهای سطح کشور از جمله حجاب سرای صدف همکاری کرده ایم.

عوامل مهم در قیمت چادر زنانه

همان طور که در بخش گذشته به آن اشاره شد، چادر های مشکی در واقع یک لباس هستند که تماما از یک تکه از پارچه با دوخت و برش های کم تشکیل شده اند. بنابراین می توان گفت آن چیزی که می تواند در زیبایی و وقار آن تاثیر بگذارد، جنس پارچه و کیفیت آن است که می تواند نقش مهمی را ایفا کند. بنابراین می توان به موضوع قیمت چادر مشکی زنانه نگاه ویژه ای انداخت.

 1. پارچه چادر زنانه

در حال حاضر چند نوع پارچه مشکی برای تهیه چادر کاربرد دارد.

 1. پارچه های کرپ

پر کاربرد ترین نوع پارچه مشکی برای تهیه چادر است. این پارچه با قدمت طولانی در تولید امتحان خود را سال هاست که داده و اطمینان مشتریان عزیز را به خود جلب کرده است. از جمله مدل های  چادر زنانه که می توان با این چادر به زیبایی هرچه تمام تر تهیه کرد، چادر ملی و چادر ساده ایرانی است. به دلیل همه پسند بودن و کاربردی بودن آن، قیمت چادر زنانه تهیه شده از آن را می توان از نرخ های متوسطی دانست که در بازار رایج است.

 1. پارچه های کریستالی

این پارچه ها که به دبل کرپ هم شهرت دارند، از گرانترین پارچه های چادر زنانه در بازار به حساب می آیند. اما از آن جایی که ماندگاری این مدل از پارچه ها بسیار زیاد است می توان این امید را داشت که تا مدت ها سالم و دست نخورده باقی بماند.

 1. پارچه های حریر

از جمله پارچه هایی که برای چادر های مدل دار مناسب است و قیمت چادر زنانه تهیه شده از آن نیز بسیار مناسب است، پارچه های حریر است. برخلاف تصور بانوان این چادر ها حالت بدن نما نداشته و ریزش بسیار مناسبی دارد.

 1. مارک چادر زنانه

همان طور که می دانید در سال های گذشته تلاش های زیادی برای تهیه و تولید لباس های اسلامی و از جمله چادر های مشکی زنانه شده است. به همین دلیل می توانیم در میان برند های تولید کننده  چادر زنانه، مارک های ایرانی را نیز نام ببریم. اما به طور عمده موارد زیر از جمله بهترین مارک ها هستند.

 • ژاپنی
 • ویتنامی
 • تایلند
 • کره
 • اندونزی
 • چین
 • ایران
 1. کیفیت دوخت

هرچه کیفیت برش و دوخت یک لباس خب باشد قیمت آن نیز بالاتر است و این مسئله در مورد قیمت  چادر زنانه نیز صدق می کند.