مشاهده همه 7 نتیجه

نمایش 9 24 36

قیمت پلیور زنانه

اگر شما هر سال بتوانید از پلیور های خود به خوبی مراقبت کنید در قیمت پلیور زنانه ای که باید هرساله بپردازید صرفه جویی کرده اید. پلیور های بافتنی از محصولاتی هستند که می توانند قیمت بالایی داشته باشند. آن ها مواد اولیه زیادی را مصرف می کنند. خصوصا اگر پلیور زنانه دستباف باشند.

بهتر است همیشه با رعایت مواردی که در نگهداری و افزایش طول عمر پلیور زنانه گفته شده است، از پرداخت بهای بیش از اندازه آن هم به صورت سالانه خودداری کنید. این مسئله برای محیط زیست نیز بهتر است.

اگر می خواهید به افزایش طول عمر پلیور خود کمک کنید،مقاله های پلیور زنانه بافتنی و پلیور بافتنی را بخوانید. آن گاه متوجه می شوید که می توانید به آسانی از خرید آن دسته که قیمت پلیور زنانه را بالا تر از حد نرمال گذاشته اند به راحتی بگذرید.

قیمت پلیور زنانه یک انگیزه مهم

شما یک پلیور زنانه را به تازگی خریداری کرده اید. در خرید آن زحمت زیادی نکشیده اید. آن را به صورت اینترنتی و تنها با چند کلیک ساده از دیبامد تهیه کرده اید. اما آن چیزی که برای شما دردسر ساز شده است، قیمت آن است.

همانطور که می دانید، قیمت ها و بهای تمام شده لباس زنانه و مردانه روز به روز در حال تغییر و متاسفانه افزایش است.

شاید شما جزو آن دسته از افرادی هستید که قیمت پلیور زنانه ای که سفارش می دهید چندان برایتان اهمیت ندارد اما نباید به مصرف گرایی و در نتیجه آلودگی محیط زیست دامن بزنید.

یک قانون ساده را به خاطر بسپارید

همواره تلاش کنید تا با نگهداری بهتر از یک کالا از اجبار خود برای خرید بکاهید. ما در اینجا چند راهکار ساده که در افزایش طول عمر موثر است را آورده ایم.

با پلیور خود آن طوری رفتار کنید که با خود رفتار می کنید

  • آیا تابحال موهای خود را به صورت خشک و بدون هیچ ماده نرم کننده ای خشک کرده اید؟
  • آیا موهای خود را خشن و با حرکات محکم دست می شویید؟

این دو مسئله می تواند در مورد پلیوری که قیمت آن در زمره قیمت پلیور زنانه هایی با بهای بالا بوده است، واقعا رد شده است.

تعادل در خشک شدن

تصور کنید که پلیور خود را با آب شسته اید و می خواهید آن را پهن کنید. به این موضوع فکر کنید که می خواهید آن را روی بند پهن کنید. اگر قیمت پلیور زنانه شما ارزان هم باشد، باز هم مجاز نیستید آن را به صورت نامتعادل روی بند بیندازید. این موضوع باعث می شود پلیور شما زوار در رفته و نامیزان شود.

برا خشک شدن بهتر لباس خود باید آن را روی یک حوله پهن کنید، خوب فشار دهید تا آب آن خارج شود و آن گاه با یک سشوار تا نزدیکی مرحله خشک شدن، بدون رطوبت کنید. در آخر لباس مرطوب را صاف بگذارید تا در رهوای معمولی خشک شود. همچنین می توانید باز هم یک حوله خشک روی آن بیندازید تا از کشش آن جلوگیری کرده باشید.