مشاهده همه 12 نتیجه

نمایش 9 24 36

قیمت مکرومه

زمانی که بدنبال ک هدیه مناسب هستید می توانید محصولات مکرومه را با قیمت مکرومه بافی های مناسب در سایت دیبا مد بیابید.

درست است که کیفیت محصولات می تواند تا حد زیادی مسیر شما را برای انتخاب تغییر دهد. اما قیمت نیز فاکتور مهمی در خرید حضوری و یا خرید آنلاین به شمار می آید.

اما چرا می توان در خرید محصولات مکرومه بافی شده و اصولا اکسسوری های دست ساز از این فاکتور تا حدودی چشم پوشی کرد و با رضایت خرید کرد؟ این بحثی است که می خواهیم در این گفتار به آن بپردازیم.

چشم پوشی از فاکتور قیمت مکرومه:

معمولا ما مزایا و اتفاقات را از لحاظ سودی که به ما می رسانند، دسته بندی می کنیم. در ذهن مان آن ها را روی ترازویی می گذاریم و آن گاه با دقت عملی را که چندان سودی به ما نمی رساند، کنار می گذاریم. در خرید محصولات مکرومه بافی شده نیز، به دلایل زیر می توانیم از فاکتور قیمت ها چشم پوشی کنیم.

این دلایل عبارتند از:

از نظر حفظ محیط زیست:

برای تولید زیور آلات و محصولاتی که در بخش مد و هنرهای دستی جای می گیرند، انرژی و منابع طبیعی کمتری اتلاف می شود. این موضوع به دلیل آن است که روی خطوط انبوه تولید این محصولات تهیه نمی شوند. بسیاری از اقلامی که توسط کارخانجات تولید می شوند، محصولاتی هستند که برای تهیه شان، ضایعات زیادی وارد محیط زیست شده است. این آلودگی ها قطعا در جایی دست و پای ما را می گیرند.

بهتر بودن برای بعد اقتصادی:

خرید محصولاتی که دست ساز هستند همچون خرید محصولات مکرومه بافی شده، باعث کمک به اشتغال و تقویت اقتصاد جامعه می گردد. از این روست که می توان روی قیمت مکرومه بافی شده را تا حدی چشم پوشی کرد. مطالعات کارشناسان اقتصاد نشان داده است، که رشد مشاغل خرد و کسب و کار های کوچک و خانگی برا همه جامعه مفید است. انتقال تنها ده درصد از هزینه ای که شما برای خرید یک گوشواره مکرومه بافی شده می پردازید، به دست خود هنرمند محلی برسد، می تواند صد ها شغل جدید و میلیون ها تومان دستمزد را برای آن ها ایجاد کند. این است که شما هرگز نباید نگران این موضوع باشید که قیمت مکرومه چقدر است.

داشتن احساس خوب:

داشتن این نکته که پولی که شما پرداخت می کنید می تواند به سمت فرد یا افرادی برود که محصولی با صداقت را تولید می کنند، می تواند برای شما بسیار ارزشمند بوده و احساس خوبی را به شما منتقل نماید. به لحاظ کیفی قیمت محصولات کاربردی که با دست ساخته می شوند، و یا هنر دست در ساخت وتولید آن ها استفاده می گردد، همچون قیمت مکرومه نیز خود دلی است و قرار نیست کسی در ازای دریافت آن به شما محصولی بی کیفیت بفروشد. از قیمت نخ مکرمه بافی گرفته تا انواع محصولاتی که با آن تهیه و تولید می شود.

در سایت دیبامد ما عاشق کار با مشتریانمان هستیم. عاشق هنرمندانی هستیم که خود دوست دارند با بهترین متریال، بهترین سازه ها را به دست شما برسانند. ما طرح ها و رنگ ها و قیمت مکرومه را مطابق با نیاز های شما تنظیم می کنیم و دنبال لباس ها و اکسسوری هایی هستیم که می توانند شادی را به زندگی شما اضافه کنند.