مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

قیمت مقنعه

اگر شما هم نگران قیمت مقنعه ای هستید که می خواهید خریداری کنید، بهتر است مقاله زیر را با دقت بخوانید. مهم نیست که چند سال از محجبه بون شما می گذرد و به استفاده از مقنعه حجاب در طول این سال ها همت گماشته اید. تجربیاتی که در ادامه می آید می تواندبه شما کمک کند تا با پرداخت هزینه ای معقول برای اکسسوری حجاب مورد نیاز خود، شیک و زیبا تر به نظر بیایید.

راه هایی برای براورد قیمت مقنعه

توصیه هایی که در ادامه آمده است تنها تجربیاتی است که توسط بانوان محجبه گردآوری شده است. شاید شما بتوانید بعد از خواندن این گفتار دیبامد  روش های جدیدی در کاهش هزینه های خود داشته باشید. آن ها را برایمان در بخش نظرات ارسال کنید.

  1. تصمیم خود را  بگیرید

یک بانوی محجبه معتقد است که اگر خالق او به امر حجاب توصیه کرده است پس حتما خیر و صلاح او را می خواسته است. بنابراین بهتر است این موضوع را به روشنی برای خود حل و فصل نمایید که اگر تصمیم به رعایت حجاب اسلامی گرفته اید قیمت مقنعه و گاه چادر زنانه ای که می خواهید استفاده کنید را غیر ضروری ندانسته و برای آن هزینه ای را کنار بگذارید. شما باید متواضعانه و با اعتماد به نفس برای داشتن یک حجاب زیبا انگیزه و برنامه ریزی داشته باشید.

  1. یک بازه زمانی واقع بینانه برا ی خود تعیین کنید

بسیاری از ما می توانیم تا مدت ها از یک مقنعه زنانه استفاده کنیم. گاه طول عمر یک مقنعه کرپ زنانه به رنگ مشکی چیزی حدود 10 سال است. این فرصتی است تا شما برآورد کنید که تا چه میزان می توانید به عنوان قیمت مقنعه ای که می خواهید، کنار بگذارید.

  1. اهسته شروع کنید

اگر شما تا به حال از مدل های مقنعه مجلسی استفاده نکرده اید و هنوز در ابتدای مسیر فشن اسلامی هستید، بهتر است کمی دست نگه داشته و از انواع مدل مقنعه زنانه ای که برایتان ملموس تر و قابل اطمینان تر است خریداری کنید. قیمت مقنعه وابستگی زیادی به مدل خود دارد. شما می توانید مدل های ساده را که قیمت پایین تر دارند در ابتدا و بعد آرام آرام مدل های دیگر را بعد از مدتی استفاده نمایید.

  1. ابتدا از مدل های ساده تر شروع کنید

اگر شما هم می خواهید در قیمت مقنعه خود صرفه جویی کنید، بهتر است از مقنعه های قد 70 یا 80 شروع کنید. این مقنعه های زیبا علاوه بر سبکی و راحتی بیشتر، بهای کمتری دارند و می توانند همان کارکرد مقنعه معمولی را داشته باشند.

  1. استفاده از دیگر اکسسوری ها

گاهی برای تنوع و صرفه جویی در هزینه ها به غیر از تهیه مقنعه با قیمت مناسب می توان از انواع اکسسوری زنانه نیز استفاه کرد. به این ترتیب که شما می توانید از انواع گیره، سنجاق قفلی، هدبند زنانه، گردنبند و اپلیکه های دست دوز استفاده کنید.

شما می توانید با ایجاد تنوع رنگی و تغییراتی کوچک در استایل خود از خرید مجدد آن هم تنها برای تنوع بخشیدن به لباس زنانه خود، خودداری کنید.