مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

قیمت سارافن زنانه

قیمت سارافن زنانه می تواند آیتمی تاثیر گذار در انتخاب شما باشد. گاهی پایین بودن آن و گاه بیش از اندازه بالا بودن سبب انصراف شما از خرید سارافن زنانه می شود.

برای توضیح برخی از ابهامات و روشن کردن بحث به مواردی در ادامه اشاره کرده ایم که خواندن آن ها قبل از خرید سارافن مورد نظرتان، خالی از لطف نیست.

قیمت سارافن زنانه به چه عواملی بستگی دارد؟ 

در بحث قیمت گذاری در صنعت پوشاک می توان گفت، بهای تمام شده و آن چیزی که خریدار پرداخت می کند، معدل کلی هزینه و سودی است که فروشنده در نظر دارد. از این رو ممکن است جنس پارچه ای که چندان کیفیت نداشته باشد با یک طراحی گلدوزی دستی ارزش بیشتری پیدا کند.

  1. مدل و الگو

یک سارافن بلند زنانه را اگر با یک سارافن کوتاه  در صورتی که مدل هایشان یکی باشد مقایسه کنیم، خواهیم دید قیمت سارافن زنانه ای که پارچه بیشتری برای طراحی آن مصرف شده است بیشتر است. این موضوع می تواند یک نتیجه گیری درست باشد و باید تا حدی از آن برای تقسیم بندی بودجه خرید لباس خود استفاده کرد.

  1. مدل های پارچه سازی شده

از جمله مواردی که در قیمت سارافن زنانه تاثیر گذار است استفاده از پارچه هایی است که با هنر دست ارتقا پیدا کرده اند. این هنر ها را می توان گلدوزی، خامه دوزی، سرمه دوزی، ملیله دوزی و … عنوان کرد. هر کدام از این ها بسته به میزان مصرف مواد اولیه و زمانی که صنعتگر هنرمند برای اتمامشان گذاشته است، قیمت متفاوتی خواهند داشت. در هر حال برای تولید سارافن هایی که امروزه از هنر دست برخوردارند و راهی بازار می شوند و در بخش مد و هنرهای دستی به فروش می رسند می توان گفت از جمله مواردی هستند که نفیس به حساب می آیند و جز صنایع دستی هستند.

تولید آن ها به تعداد کم و با ویژگی های منحصر به فرد انجام می شوند.

  1. ست های هماهنگ شده

عموما قیمت سارافن زنانه ای که در یک ست قرار گرفته است کمتر از آن چیزی است که شما در نظر دارید. زیرا این محصول و آیتم قرار است با باقی آیتم ها و به عنوان یک لوک به فروش برسد.

  1. قیمت سارافن زنانه وینتیج

اگر شما هم تمایل داشته باشید یک سارافن وینتیج تهیه کنید، می توانید آن را به صورت ساعتی و یا چند شب کرایه کنید. این سارافن ها را امروزه به مقدار اندکی به معرض دید عموم قرار می دهند. همچنین از نکات بارزی که در مدل سارافن های ایرانی وینتیج می توانیم ببنیم این است که به دوره قاجار تعلق داشته و از مروارید دوزی بسیاری سرشار هستند. همچنین پولک دوزی هم یکی از مواردی است که در این سارافن ها دیده می شود.

  1. بودجه و هزینه ای که شما کنار می گذارید

همه موارد را که کنار هم دیگر در نظر بگیرید این شما هستید که به عنوان یک فرد تاثیر گذار در صنعت مد تعیین می کنید تا دیگران برای شما چه چیزی را طراحی کنند. اگر با توجه به تورم های هرساله همچنان می خواهید قیمت سارافن زنانه ای که می خرید تغییر نکند، بهتر است از رشد کیفیت هم انتظار دیگری نداشته باشید.