مشاهده همه 7 نتیجه

نمایش 9 24 36

قیمت دامن

در میان انتخاب انواع مدل های دامن زنانه، قیمت دامن زنانه نیز خود فاکتور مهمی به حساب می آید. دامن ها در انواع مختلف رنگ ها، قد و استایل وجود دارند. شما با توجه به سلیقه خودتان و محلی که می خواهید از آن خرید نمایید، می توانید تعیین کنید که تا چه میزان می خواهید برای تهیه یک دامن به عنوان مثال یک دامن مجلسی هزینه کنید.

ما در سایت فروشگاهی دیبامد با رعایت همه جوانب و انتخاب بهترین مدل های دامن، تلاش کرده ایم کیفیت و قیمت مناسب را با هم دیگر برای شما عزیزان آماده کنیم.

قیمت دامن به چه مواردی بستگی دارد؟

همان طور که می دانید بهای تمام شده هر محصول به مواردی کلی و البته خاص نیز بستگی دارد. گاه پیش می آید در تهیه یک مدل خاص از یک دامن که در واقع به صورت سفارشی دوزی طراحی شده است، نرخ بالاتری را در نظر گرفت. اما به طور کلی بهای تمام شده یک دامن به موارد زیر بستگی دارد:

  1. طول و برش
  2. سبک و استایل
  3. میزان پارچه به کار رفته
  4. جنس پارچه به کار رفته
  5. اکسسوری ها و تزئینات به کار رفته در آن

استایل و سبک:

در برخی از استایل های انتخابی بانوان مانند استایل لیجن لوک، که دامن های به کار رفته در ان ها بصورت لایه لایه است، میزان مصرفی پارچه به قدری است که گاه باید تا دو برابر میزان پارچه مورد استفاده برای یک دامن معمولی را خرج کار کرد. در حالتی که شما بخواهید این دامن را با قیمت ارزان دریافت کنید، قطعا نیاز به استفاده از پارچه هایی با کیفیت بسیار پایین خواهد بود.

مد روز بودن:

عموما دامن هایی که با مد روز مطابق اند و اصطلاحا ترند شده اند، با تقاضای بیشتری از سوی مشتریان همراه اند . این مطلب می تواند هم در بالا رفتن یا پایین آمدن نرخ موثر باشد.

فصل خرید دامن:

اگر شما می خواهید یک دامن را با قیمت مناسب بخرید، بهتر است آن را در فصولی نظیر پاییز و زمستان تهیه کنید. این جمله ای است که اکثرا در مورد قیمت شنیده می شود. باید این جمله را به این ترتیب تغییر داد که در هر فصل دامن مربوط به فصل دیگر اگه تهیه شود، با قیمت مناسب تری همراه خواهد بود.

بسیار این موضوع می تواند برای شما تعیین کننده باشد. زیرا اگر یک دامن پوش حرفه ای هستید به خوبی می دانید که دام های پاییزه در فصل بهار و بالعکس قیمت ارزان تری خواهند داشت.

دامن های کلاسیک:

اگر شما دامنی را انتخاب کرده اید که مدل و برش خاصی در آن دیده نمی شود، درست است که در صورت معمولی بودن جنس پارچه آن، یک قیمت متعادل و مناسب را نیز متوقع باشید. اکثرا دامن های کلاسیک نظیر دامن مدادی و دامن فون و دامن مشکی از قیمت ارزان تری نسبت به بهای دیگر برخوردارند.