مشاهده همه 4 نتیجه

نمایش 9 24 36

قیمت تیشرت زنانه

قیمت تیشرت زنانه آن هم اگر با کیفیت و مارک باشد، بالا است. اما همه ما می دانیم یک تیشرت مردانه یا زنانه خوب، حتما باید در کمد لباس ما برای مواقعی که حوصله و وقت کافی برای انتخاب لباس نداریم، باشد و خیالمان را از هر لحاظ راحت نگه دارد.

شاید این موضوع تا قدری برای شما مهم باشد که بدانید این بودجه بندی را باید به چه صورتی در نظر بگیرید تا بتوانید در همه فصول از یک مدل تیشرت زنانه زیبا استفاده کنید.

قیمت تیشرت زنانه تا چه حدی از بودجه ما را به خود اختصاص می دهد؟

اگر شما فردی با تجربه در صنعت مد و فشن باشید به خوبی می دانید که با اینکه جمله معروف ” آن قدر پولدار نیستم که جنس ارزان بخرم! ” صحیح است، اما به همین سادگی ها نمی توان از آن پیروی کرد.

عموما فروشندگان دیبامد  مجبور شده اند با همه بودجه های مشتریان خود کار کنند. از برچسب های ارزان یک شلوار جین تا رقم های بالای قیمت تیشرت زنانه. مسئله قیمت گذاری خود موضوعی بسیار حساس و سخت است.

شما می توانید با نکاتی که ما در این مقاله در اختیارتان قرار می دهیم تا مدت ها با شناخت یک محصول با قیمت مناسب، خریدی مطمئن و لذت بخش را تجربه کنید.

ذهنیت شما در مورد قیمت تیشرت زنانه

همواره داشتن برخی ذهنیت ها و قضاوت هایی که ما قبل از خرید در ذهن خود نسبت به یک کالا مانند تیشرت زنانه داریم، مانع از انتخاب صحیح ما در مورد خرید لباس ها می شود. این راهنما نمی خواهد محصولات دیبا مد را ارزان قیمت جلوه دهد. بلکه تنها می خواهد تصور درستی پیدا کنید تا خودتان به نقطه ای برسید تا میان کیفیت و قیمت محصول به انتخاب منطقی برسید.

یک لیست از لباس های خود تهیه کنید

قیمت تیشرت زنانه ای را که به دفعات خریداری کرده اید در یک ستون یادداشت کرده و در ستون دیگر مدت زمانی که از آن استفاده کرده اید و آن تیشرت همچنان از کیفیت برخوردار است. آن گاه بعد از مدتی خودتان به این نتیجه می رسید که چه مقدار برای یک تیشرت و با چه جنسی پرداخت کنید. شما می توانید این کار را برای هر مدل از لباس زنانه تکرار کنید.

گول نام برند ها رو نخورید

هیچ گاه نمی توان گفت یک تیشرت که کمپانی سازنده آن تبلیغات زیادی برای آن نمی کند، نمی تواند یک محصول با کیفیت مانند یک تیشرت زنانه مارک داشته باشد. این ذهنیت کاملا غلط است. بسیاری از برند ها از آن جایی قیمت نهایی محصولاتشان بالا است که بخشی از آن صرف هزینه تبلیغات برندشان شده است. منطقی است آن برندی که تبلیغی ندارد، محصولات خود را به قیمت بالایی نمی فروشد.

ارزیابی چند باور غلط

  • “لباس های گران باید ماندگاری بیشتری داشته باشند.” شما بهای کیفیت و کمیت را می پردازید. شاید جنس تیشرتی که به عنوان مثال خریداری می کنید از ابریشم باشد و این هیچ ربطی به کیفیت دوخت آن نداشته باشد.
  • “لباس ارزان بعد از چند بار شستشو از هم می پاشد” این موضوع هم نادرست است. قیمت تیشرت زنانه ای که کم است ممکن است نتیجه یک کارخانه با تولید زیاد باشد و ربطی به قیمت آن ندارد.