مشاهده همه 10 نتیجه

نمایش 9 24 36

قیمت تونیک زنانه

در یک خرید لذت بخش تونیک قطعا رضایت شما از قیمت تونیک زنانه ای که انتخاب کرده اید، نقش بسزائی را ایفا می کند. در واقع تفاوت هایی که بین هزینه و قیمت نهایی محصول اگر به طوری محاسبه شده باشد که شما به عنوان یک خریدار از آنچه که تهیه کرده اید خشنود باشید، می توان گفت حتی در علاقه شما به آن تونیک زنانه نیز تاثیر گذار است.

ما در دیبامد در کنار شما هستیم تا بتوانید بهترین مدل تونیک زنانه جدید را با قیمت مناسب خریداری کنید.

قیمت تونیک زنانه چگونه محاسبه می گردد؟ 

در یک تجارت، همواره مبلغی برای تولید و ایجاد محصول مورد معامله، خرج می شود که به آن هزینه می گویند. در واقع از نظر فروشنده هزینه یک لباس زنانه، مبلغی است که برای تولید یک لباس پرداخت شده است. هیچ گاه یک فروشنده کالا های خود را با همان قیمت که تولید کرده است نمی فروشد. در این صورت درآمد و هزینه آن ها یکسان هستند و هیچ سودی عایدی آن ها نمی شود. این بدان معنی است که هیچ فروشنده ای با این روش اگرچه در هنگام فروش کالای خود ضرر نمی کند اما سود هم نمی کند.

قیمت چیست؟

می توان قیمت تمام شده را از نظر خریدار یک لباس مانند تونیک را قیمت و یا قیمت تونیک زنانه نامید. در واقع این مقدار مبلغی است که توسط فروشنده برای کالایی پرداخت می شود به طوری که هزینه ساخت و مارکتینگ آن را به عنوان سود تامین کند.

به یاد داشته باشید که هزینه تمام شده برای یک لباس شامل موارد زیر است:

 • مواد اولیه
 • طراحی و دوخت
 • بسته بندی
 • هزینه های حمل و نقل
 • بهره برداری
 • نیروی انسانی

همچنین مواردی نظیر بازاریابی و نگهداری را نیز شامل می شود.

روش های قیمت گذاری

به عنوان مثال برای تعیین قیمت یک تونیک زنانه از روش ها و تکنیک های مختلفی می توان استفاده کرد. با این حال همه این روش ها به موارد زیر بستگی دارند:

 1. نوع پارچه و مقدار مورد استفاده در آن
 2. آزمایش لباس
 3. هزینه ای که برای تدارکات آن در نظر گرفته شده است.
 4. سود سازمانی و ارزش افزوده
 5. مواردی نظیر گلدوزی، شستشو و …

همچنین جزئیات دیگری نظیر سایز بندی، مقدار سفارش و نوع رنگریزی به کار رفته در تولید آن تونیک هم می تواند به هزینه اتمام شده، مبلغی را بیفزاید.

این موارد را می توان به عنوان بخشی از قیمت یک لباس آماده شده و یا لوازم جانبی به کار رفته با آن در نظر گرفت.

چگونه یک تونیک با قیمت مناسب خریداری کنیم؟ 

همانطور که قبلا هم در مورد این موضوع صحبت کردیم، عناصر اصلی و بازیگران کلیدی در زمینه قیمت گذاری یک لباس مانند تونیک مجلسی زنانه زیاد هستند. اما در نهایت از آن جایی که قرار است شما قیمتی مناسب را پرداخت کنید عموما خرید از تولیدی ها و فروشندگانی که مستقیما با تولیدی ها در ارتباط هستند نوید قیمت یک تونیک زنانه را به شکل بهتری می دهند.