مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

قیمت توبافی

چند سال است که استفاده از پارچه های توبافی در مد و هنرهای دستی رشد چشمگیری داشته و به همین ترتیب قیمت توبافی ها یکی از پارامتر های مهم در انتخاب لباس های ساخته شده از این نمونه پارچه ها ست.

در واقع باید دانست انتخاب یک لباس نفیس که از پارچه های دست بافت تولید شده اند، قطعا شما را به دنیای لوکس بودن نزدیک تر میکند. این لباس ها برای آن طراحی شده اند که یک تجربه را منتقل کرده واز داستان هایشان برای شما حرف بزنند.

پارامتر های مهم در تعیین قیمت توبافی:

همواره به یاد داشته باشید که عوامل زیادی دست در دست هم می دهند تا پروسه قیمت گذاری یک محصول صورت پذیرد. شما باید قبل از انتخاب لباسی که با کمک پارچه های توبافی تولید شده اند، به این نکات دقت کنید:

  1. عرض پارچه به کار رفته شده
  2. نقوش پارچه، از آن جایی که طرح این پارچه ها بسیار متنوع است.
  3. میزان پارچه به کار رفته شده در تولید لباس شما

قیمت منصفانه پارچه های توبافی:

از آن جایی که وجود واسطه ها در کار فروش پارچه های توبافی سبب شده است تا قیمت تعدادی از نمونه های آن ها بالاتر از میزان بودجه شما باشد، بنابراین خرید از فروشگاه های محلی و تهیه آن ها از مکان هایی که بتوان آن را بدون واسطه خریداری کرد، اهمیت بسزائی دارد.

فروشگاه اینترنتی دیبامد از آن جایی که خود به دست کارآفرینان خراسان جنوبی راه اندازی شده است، تلاش می کند تا لباس های درست شده از این پارچه های ارزشمند را بدون واسطه در اختیار شما قرار دهد. به این ترتیب شما می توانید با اطمینان خاطر از قیمت توبافی خریداری شده، آن را از دستان هنرمند صنعتگر تهیه کنید.

آیا قیمت پارچه های دست بافت از پارچه های معمولی بیشتر است؟

شاید بتوان این موضوع را در مقایسه متراژ های بالا بهتر مقایسه کرد. در این صورت قطعا قیمت توبافی از پارچه های صنعتی بیشتر است. شما با دانستن این موضوع به راحتی می توانید به این موضوع پی ببرید که چرا قیمت لباس های توبافی شده نیز بالاتر است.

در هر حال شما با پرداخت مبلغی در ازای خرید لباس های توبافی به توسعه یک کارگاه کوچک صنعتی، حفظ بهتر محیط زیست، ایجاد آلودگی های کمتر در پروسه تولید پارچه، برخورداری از لباسی سبک، با خاصیت تنفسی بالا و عاری از  حساسیت سهیم شده اید.