مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

قیمت بلوز زنانه

چیزی که ما به عنوان قیمت بلوز زنانه می پردازیم باید تا چه میزان باشد؟ در واقع یک بلوز زنانه تا چه اندازه می تواند سهمی از درآمد و یا پس انداز ما را به خود اختصاص دهد. این موضوع در خرید بلوز به صورت اینترنتی از فروشگاهی مانند دیبامد با یک فروشگاه به صورت حضوری یکسان است. ما در نظر گرفته ایم که شما می خواهید در یک رویداد سالانه که ارسال محصولات به صورت رایگان است اقدام به خرید محصول نمایید.

قیمت بلوز زنانه و باید ها و نباید ها:

با اطمینان می توان گفت ما سهم زیادی از دستمزد و حقوق خود را صرف خرید لباس زنانه و غیره می کنیم. اما به درستی نمی دانیم که این بها می تواند به خاطر چه ارزش هایی به این مرحله رسیده باشد؟ یا مثلا عادت های ما در خرید کردن لباس تا چه اندازه بر روی ان تاثیر بگذارد؟

ما فکر می کنیم که می توانیم با توجه به بودجه خود دست به انتخاب درستی در مورد قیمت بلوز زنانه ای که باید بخریم، بزنیم. برای روشن شدن موضوع ادامه متن را بخوانید:

هزینه کلی برای خرید لباس:

پیت دان، برنانه ریز مالی و برنده جایزه های متعدد دنیای اقتصاد در این باره که ما به عنوان یک فرد عادی تا چه میزان می توانیم از درآمد های خود را صرف تهیه پوشاک و البسه کنیم، می گوید: ” شما تنها مجاز به پرداخت پنج درصد از درآمد ماهانه خود برای لباس هستید. ” به عنوان مثال یک فرد کارمند با حقوقی معادل 5 میلیون تومان، می تواند تا سقف دو میلیون و پانصد هزار تومان را صرف خرید لباس کند. به نظر وسوسه کننده می آید.

درصد بندی ایتم های لباسی:

حال که دانستید می توانید تا چه اندازه برای خرید لباس های خود پول کنار بگذارید بهتر است آن را به دسته های دیگری تقسیم کنید. شما در هر ماه می توانید یک بلوز تهیه کنید به شرط آن که قیمت بلوز زنانه ای که تهیه می کنید مقرون به صرفه باشد. شما حق ندارید در صورتی که از بلوز به صورت یک آیتم پر تکرار در استایل خود استفاده نمی کنید، هر ماه یک مدل از انواع آن را تهیه نمایید.

انتخاب مدل:

با روند افزایش قیمت ها و وجود دلالان بسیار در حوزه پوشاک باید دانست که در این قسمت از بازار پوشاک اصلا نمی توان انتخاب اشتباهی کرد. شما باید با دقت بسیار سعی در انتخاب لباسی درست و متناسب کنید. پش اگر مدل بلوز زنانه ای متناسب با سلیقه شما نیست نباید آن را به هر قیمتی که دارد حتی مناسب و یا ارزان تهیه نمایید.

موارد مهم در انتخاب قیمت بلوز زنانه:

آن چه که مهم است این است که آیا بهایی که می پردازید در خور کالایی که در یافت می کنید هست یا نه؟

به عنوان مثال شما همواره باید به موارد زیر در هنگام خرید بلوز زنانه دقت کنید:

  • پارچه
  • مدل
  • دوخت
  • رنگ

داشتن نقص و یا بالا بودن کیفیت در هر کدام، هر چند تا و یا کل این موارد می تواند تاثیر عمده بر روی قیمت بلوز زنانه ای که انتخاب کرده اید داشته باشد.