مشاهده همه 5 نتیجه

نمایش 9 24 36

شومیز یقه کراواتی

اگر شما یک بانوی شیک پوش هستید، احتمالا تا بحال شومیز یقه کراواتی را امتحان کرده اید. این بلوز زنانه زیبا و جذاب ، یاد آور لباس زنانه های دهه هفتاد است. این مدل از شومیز زنانه یکی از جذاب ترین و پر طرفدار ترین نمونه های شومیز مجلسی، رسمی و گاها کژوال است.

اگر می خواهید با ظاهری فریبنده و اغوا گر در مهمانی ها و مجالس رسمی تر خود شرکت کنید، اگر یکی از طرفداران استایل های پیچیده هستید و اگر می خواهید با وقار و پر از انرژی های زنانه به نظر آیید، بهتر است هر چه زودتر خود را برای خرید شومیز با این مدل از یقه آماده کنید.

شومیز یقه کراواتی می تواند متناسب با نحوه بسته شدن یقه خود، قدرتمندانه، زنانه، اغواگر به نظر بیاید. با این حال که به ذات دخترانه است.

این گفتار از فروشگاه اینترنتی دیبا مد می خواهد تا شما را با نحوه استفاده از این شومیز زیبا در استایل های شما آشنا کند.

استایل های پیشنهادی با شومیز یقه کراواتی:

  1. شومیز زنانه یقه کراواتی و استایل کژوال:

برای داشتن یک استایل کژوال و زیبا با این مدل از شومیز می توانید آن را با انواع شلوار زنانه ای که جین یا لی باشد، شلوار های مچ پا که کمی در اطراف ران ها پفی هستند، شلوار های اسکینی و… ست کنید.

در این حالت می توانید کروات شومیز خود را باز بگذارید و یا یک گره شل به آن بدهید. از کفش زنانه با پاشنه های بلند استفاده کنید. یا اگر یک شومیز با این مدل از یقه دارید که نخی و ساده است آن را با کفش کتانی بپوشید. همچنین در این استایل ها می توانید از انواع زیورآلات بخش اکسسوری های دست ساز هم که سایز های بزرگی دارند استفاده نمایید.

  1. شومیز زنانه با یقه کراواتی و استایل اسمارت کژوال:

اسمارت کژوال ها را می توانید عموما در فضای نیمه رسمی می توان پوشید. وقتی می خواهید در عین راحتی کمی جدی و رسی به نظر بیایید. در این حالت می توانید یقه شومیز کراواتی خود را به حالت نیمه باز ببندید. از گوشواره های بزرگ استفاده کنید. اما سعی کنید کلاسیک و ساده باشند. برای کفش ها ، از کفش های تخت یا کفش راحتی استفاده کنید. و حتی الامکان از شلوار های راسته یا اسکینی پارچه ای بهره بگیرید.

  1. بازی با نحوه بستن کراوات شومیز زنانه:

برای داشتن ظاهری زیبا تر می توانید از مدل های متنوع بستن یقه کراواتی بهره بگیرید. شما می توانید شومیز یقه کراواتی را با این کار بار ها و  بار ها مورد استفاده قرار دهید. به عنوان مثال در این قسمت می توانید مدل های مختلف آن را یاد بگیرید:

  • بستن یقه کراوات به صورت پاپیون:

اگر می خواهید دخترانه و رها به نظر بیایید، این مدل بستن یقه کراواتی را تمرین کنید. بعد ز بستن می توانید یک دامن زنانه پفی بپوشید، کفش های لوفر یا صندل زنانه به پا کنید و با یک لبخند زیبا در دورهمی های خود شرکت کنید.

  • دور دادن کراوات یقه به دور گردن:

شومیز یقه کراواتی را می توان به زیبایی برای داشتن ظاهری زیبا و زنانه مورد استفاده قرار داد. به این ترتیب که دو طرف کراوات یقه را دور گردن خود یک دور به آرامی بپیچانید و آن گاه با یک گره کوچک، آن را با یک دامن یا شلوار رسمی ست کنید.