مشاهده همه 14 نتیجه

نمایش 9 24 36

شومیز گلدار

شومیز گلدار به دلیل زیبایی و جذابیتی که دارد برای مهمانی ها و مجالس پوششی مناسب محسوب می گردد. این پوشش جزو انواع لباس هایی است برای فصل های گرم سال مناسب و خنک است و در شمار بهترین لباس ها قرار می گیرند. شومیز گلدار را در دسته پارچه های گلدار و یا گلدوزی شده می توان یافت و جزو لباس هایی هستند که از نظر رنگی متنوع می باشند و مدل های متفاوتی دارند.

توصیه دیبامد به شما در هنگام تهیه شومیز این  می باشد که شومیز گلدار و طرح دار انتخابی ایده آل و مناسب برای خانم هایی با فرم اندامی لاغر و همچنین مناسب بانوانی که اندامی چاق و درشت دارند، است.  شومیز با گل درشت فرم بالاتنه را درشت تر و چاق تر جلوه می دهد. استفاده کردن از کمربند و یا روسری زنانه می تواند برای آن دسته از بانوانی که اندام شان ما بین درشت و ریز است در حفظ استایلشان موثر باشد. توجه نمودن به رنگ پوستی و فرم بدنی و مکانی که می خواهید شومیز زنانه شما مورد استفاده قرار بگیرد، می تواند انتهاب مناسبی در زمینه رنگ و مدل لباس به ارمغان بیاورند.

گفتنی می باشد که در شومیز های گلدار توجه به رنگ پس زمیینه از نکات قابل توجه محسوب می شود. اگر خواهان جمع و جور نشان دادن اندام خود می باشید انتخاب رنگ سیاه گزینه خوبی است. همینطور برای پنهان سازی عیوب احتمالی اندام نیز رنگ سفید این توانایی را دارد.

ست مناسب شومیز گلدار

از ویژگی های شومیز با پترن گل قابلیت ست شدن آن با هر لباسی می باشد. پوشیدن این شومیز با دامن خمره ای کوتاه، دامن ساده منجر به افزایش زیبایی آن می شود و استایل خاصی برای دورهمی و مهمانی به شمار می آیند و در میان دختران جوان ست کردن شومیز با شلوار دخترانه بسیار رایج محسوب می شود و بانوان با پوشیدن شومیز گلدار زنانگی خود را می توانند حفظ کنند.

پارچه مناسب برای دوخت شومیز گلدار

در هنگام دوخت و خرید شومیز زنانه گلدار به جنس پارچه باید توجه نمود. چون جنس پارچه از جمله عواملی است که علاوه بر اینکه در کیفیت دوخت موثر می باشد در اینکه فرم لباس و بدن زیباتر جلوه نماید نیز اثر گذار است.

به طور مثال زمانی که از پارچه حریر برای شومیز استفاده می شود فرم لباس زیباتر جلوه می کند.

مدل مناسب برای دوخت شومیز گلدار

مدل شومیز از جمله مهم ترین نکاتی است که هنگامی که قصد دوختن و یا خرید شومیز را دارید باید در نظر بگیرید. انتخاب کردن مدل شلوغ برای شومیز های گل گلی به در هم دیده شدن استایل فرد منتهی می شود و پارچه های گلداری که با طرح های شلوغ هستند باعث می شوند استایل فرد حالت ساده نداشته باشد. بنابراین چون مدل های ساده باعث جلوه بیشتر پارچه گلدار می شوند برای دوخت شومیزهای با طرح گلدار مناسب هستند. برای دوخت یقه از یقه های ایستاده و شکاری در کنار آستین های سوزن کش و مچی استفاده گردد.

رنگ مناسب برای شومیز گلدار

از آن جایی که از نظر رنگی پارچه های گلدار بسیار متنوع هستند، باید به نکاتی جهت انتخاب بهتر شما عزیزان اشاره کرد:

  • پارچه هایی با زمینه تیره در صورتی که پوست روشنی دارید، بسیار مناسب است و برعکس.
  • استفاده از پارچه های گلداری که رنگ های متضادی دارند نیز می تواند به جذابیت شما کمک کند.