مشاهده همه 14 نتیجه

نمایش 9 24 36

شومیز چهارخونه زنانه

برای دوختن نوعی شومیز از پارچه های چهارخونه استفاده می گردد که به این لباس ها شومیز چهارخونه زنانه گفته می شود که به پیراهن مردانه شباهت زیادی دارند. این شومیز ها مناسب آن دسته از افرادی هستند که به تیپ های اسپرت علاقه مند هستند. تن خورشان کژوال و کمی آزاد است و دارای دو جیب پاکتی طراحی شده روی سینه می باشد و مناسب سایز 36 تا 44 هستند.

راحتی و ارزان قیمت بودن این شومیز ها منجر گردیده است تا هر کدام از ما در کمد لباس هایمان حداقل یک شومیز زنانه با این طرح داشته باشم.

در هر فصل از سال با هماهنگ کردن مناسب و درست با لباس های دیگر و سلیقه می توان پوشش مناسبی از شومیز چهارخانه داشت. این مدل شومیز ها پیراهن آستین بلند زنانه هستند و برای بسته شدن دکمه هایی دارا هستند. بنابراین به خاطر آستین هایشان مناسب پوشیده شدن در منزل و بیرون از منزل هستند. سبک بودن شومیز چهارخانه این امکان را به فرد می دهد تا همه روزه آن را بپوشند.

با بستن چند دکمه از پایین شومیز استایل اسپرت خود را می توانید جذاب و شیک تر نمایید. همچنین همانند فرانسوی ها با قرار دادن قسمت جلویی شومیز در داخل شلوار می توانید ظاهری منحصر به فرد خلق کنید و تحولی در استایل خود انجام دهید اما به خاطر داشته باشید که قسمت پشت شومیز حتما از شلوار یا دامن زنانه بیرون باشد.

به دلیل وجود طرح های زیادی که داخل پارچه های چهارخانه می باشد ست کردن این شومیز ها نیازمند به دقت زیادی است.

ست مناسب با شومیز چهارخانه

  1. شلوار جین زنانه 

شلوار های جین برای تمام تیپ های اسپرت مناسب می باشند و می توانند جایگزین خوبی برای هنگامی که شلوار زنانه مناسب با رنگ لباس خود را پیدا نکردید، باشند. بنابراین بهترین گزینه برای تیپ های اسپرت شلوار جین می باشد. شما می توانید این مدل از شلوار زنانه را به همراه هر شومیز چهارخونه زنانه ای که می خواهید بر تن کنید.

  1. انواع مدل های تاپ زنانه

زمانی که یک تاپ ساده و یا تیشرت زنانه ساده ای را زیر شومیز چهارخونه بپوشید و آن را روی شلوار بیندازید، یکی از قشنگ ترین استایل ها را خواهید داشت.

شست و شوی شومیز چهرخونه زنانه

قبل از هر اقدامی برای شست و شوی آن را پشت و رو کنید.

  1. از درجه ملایم ماشین برای شست و شوی شومیز استفاده نمایید تا براحتی عمل شست و شو انجام پذیرد.
  2. لباس های هم رنگ را با شومیز چهارخانه بشویید.
  3. از خشک کن در صورتیکه بند رختکن دارید، استفاده ننمایید و آن را در سایه و دور از نور مستقیم خورشید خشک کنید.

کلام آخر

مدل شومیز چهارخونه زنانه را می توانید از سایت فروشگاهی دیبامد و با قیمت استثنایی و تنوع رنگی بی نظیر تهیه کنید و استایل جذابی را برای خود بسازید. شما می توانید این شومیز ها را در موارد زیر بر تن کنید.

  1. مهمانی های دوستانه و غیر رسمی
  2. برای طبیعت گردی
  3. انجام فعالیت های سبک روزمره