نمایش یک نتیجه

نمایش 9 24 36

شومیز مشکی

ما وقتی به سراغ یک شومیز مشکی زنانه می رویم که می خواهیم کمی لاغر تر به نظر برسیم، در مجالس عزاداری می خواهیم شرکت کنیم، در یک مهمانی می خواهیم یک لباس شب شیک بر تن داشته باشیم.

شاید پوشیدن یک شومیز زنانه به رنگ مشکی برای شما چندان کار سختی نباشد. اما ممکن است برای عده ی دیگری کاری سخت و پیچیده و زمان بر باشد. در این صورت نگران نباشید. شما می توانید به راحتی و با توجه به راهنمای زیر، یک شومیز مشکی رنگ بپوشید.

راهنمای استایل شومیز مشکی:

معمولا هر یک از ما دلیلی قانع کننده برای پوشیدن این رنگ از شومیز داریم. به هر حال شما می توانید با توجه به هدفی که مد نظرتان است، از هر یک از روش های گفته شده در ادامه این قسمت استفاده کنید.

شلوار استرچ به همراه شومیز زنانه مشکی:

با توجه به اینکه می خواهید لاغر تر و بارک تر به نظر بیایید، انتخاب این مدل از شلوار ها به همراه این شومیز انتخاب مناسبی است. کفش زنانه پاشنه بلند نیز می تواند، ساق پاهای شما را کشیده تر نشان دهد. و به هدف شما بیشتر کمک کند. همچنین برای آن که در این راه موفق تر عمل کرده باشید، می توانید از لگ های چرمی به رنگ مشکی نیز استفاده کنید. اما این موضوع را بهتر است با هماهنگی بیشتری نسبت به مدل شومیز مشکی خود انجام دهید. به عنوان مثال ضرورت وجود درخشندگی پارچه شومیز شما.

استفاده از رنگ های دیگر:

اگر شما تنها به فکر استفاده از یک لباس شیک و زیبا برای شرکت در یک مهمانی باشید، بهتر است از لباس های دیگری به رنگ های دیگر استفاده کنید. این رنگ ها می تواند در انواع اکسسوری زنانه ای که می توانید به همراه شومیز مشکی خود می پوشید باشد، یا در همان لباس های مجلسی دیگری که می پوشید. عموما می توان این رنگ را در دامن زنانه استفاده کنیم. اگر می خواهید کلاسیک و مرتب به نظر بیاید، بهتر است از دامن هایی با تکسچر ساده و بدون طرح استفاده کنید. در غیر این صورت استفاده از دامن ها و یا شلوار هایی که رنگ مشکی را هم در خود دارند انتخاب بهتری به حساب می آید.

استفاده از کمربند با شومیز زنانه مشکی:

برای اینکه لاغر تر باشید، انتخاب کمر بند بر روی شومیز مشکی شما می تواند انتخاب بسیار معقولانه باشد. در این حالت سعی کنید از رنگ هایی چون طلایی، سفید و نقره ای استفاده نمایید. همچنین استفاده از رنگ هایی که می تواند پیوندی را با سایر لباس های شما برقرار کند نیز، بلامانع است.

استفاده از لباس های موتیف دار:

رنگ مشکی یک لباس اصلی می تواند یک زمینه عالی برای به نمایش گذاشتن اکسسوری ها و لباس های اصلی دیگری در استایل شما باشد که از موتیف هایی چون شطرنج و پوست پلنگی بهره برده اند. شما می توانید به راحتی از این مدل از لباس ها، کفش ها و کیف زنانه ها برای داشتن یک استایل زیبا بهره ببرید.