مشاهده همه 18 نتیجه

نمایش 9 24 36

شومیز مجلسی

شومیز مجلسی را می توان جزو آن دسته از لباس زنانه هایی در نظر گرفت که می توان آن را همه جا پوشید. درست متوجه شده اید، می خواهیم در این گفتار کوتاه دیبامد به لباسی بپردازیم که در واقع می توان آن را همه جا پوشید و البته که بسیار راحت بود. این یک انتخاب ایده آل است برای افرادی است که در عین حال که چندان در قید و بند مد و فشن نیستند اما می خواهند شیک به نظر برسند.

مزیت های شومیز مجلسی:

برای آن که بخواهیم عوامل محبوبیت بی نظیر انواع شومیز زنانه مجلسی را در طول تاریخ فشن بدانید و اینکه چه چیزهایی سبب شده است تا این لباس زیبا هیچ گاه از مد نیفتند، عبارتند از:

مقرون به صرفه بودن:

این مدل از شومیز زنانه، در واقع یک لباس همه کاره است. همچنین بسیار مقرون به صرفه است. از ان جایی که تنها با پوشیدن آن می توانید دیگر تنها به فکر انتخاب اکسسوری زنانه ای باشید که با آن می خواهید بپوشید. مانند کفش زنانه، تل سر زنانه، کیف زنانه و …

شومیز زنانه مجلسی، لباسی برای همه فصول:

فرقی نمی کند بهار باشد یا پاییز، زمستان باشد و یا تابستان. هوای سرد باشد یا هوای گرم. شومیز  را می توانید در همه این فصول از کمد شما بیرون آورده و استفاده کنید.

تنوع در سبک و استایل پوشش:

مدل های بسیار زیادی وجود دارد که شما می توانید از شومیز زنانه مجلسی استفاده نمایید. به این تریب می توان گفت که شما با یک شومیز راه های زیادی دارید تا آن را بپوشید و تکراری هم به نظر نرسید. تنها با دانستن ترندها، شناختن رنگ ها و ترکیب مواردی که در مجلات مد و فشن گفته می شود می توانید بار ها و بارها از شومیز خود استفاده نمایید.

راحتی و تطبیق پذیری بالای شومیز زنانه مجلسی:

لباس های راحت عموما از محبوبیت بالایی برخوردارند. حال مزیت پوششی مدل شومیز مجلسی که می توانید آن را از محل کار تا لب ساحل بپوشید، صبح تا شب برتنتان باشد بدون اینکه زائد به نظر برسد، محبوبیت آن را دو چندان کرده است.

استایل های پیشنهادی با شومیز مجلسی:

برای پوشیدن شومیز زنانه مجلسی قبل از هر چیز چند مورد را در نظر بگیرید. نوع اندام شما ( گلابی، ساعت شنی، سب و …)، مناسبتی که می خواهید در آن از شومیز خود استفاده کنید ( تولد، مهمانی یلدا یا نوروز و…) و در نهایت فصلی که در آن قرار دارید( بهار، تابستان و… ) .

  1. استفاده از کت و شلوار:

کت و شلوار زنانه به همراه کمربندی که بر روی شومیز می پوشید از ترند هایی است که این روزها در میان پوشاک بانوان دیده می شود. شما می توانید از انواع زیورآلات و اکسسوری زنانه نیز به همراه آن استفاده نمایید. وقتی هوا سرد است می توانید کت خود را که ترجیحا اگر اورسایز است، به طور کامل بپوشید و در غیر اینصورت آن را روی شانه های خود بیندازید.

  1. استفاده از دامن :

دامن زنانه و شومیز مجلسی را می توان دو یار جدانشدنی در مهمانی ها دانست. شما می توانید متناسب با سلیقه، سن و درجه رسمی بودن مهمانی ای که در ان شرکت می کنید، از مدل های مختلف دامن استفاده نمایید.