مشاهده همه 14 نتیجه

نمایش 9 24 36

شومیز سفید

یک کمد لباس زنانه بدون شومیز سفید خالی به نظر می رسد. این آیتم یکی از همه کاره ترین لباس هایی است که یک خانم شیک پوش می تواند از دیبامد خریداری کند. شما می توایند از این مدل شومیز زنانه در تایم های مختلفی از روز مثل صبح، ظهر و شب استفاده کنید.

آن را می توانید به همراه بسیاری از لباس های خود نیز بر تن کنید. این یک مزیت استثنایی و یک موهبت برای لباس شما به حساب می آید. به عنوان مثال شما می توانید آن را به همراه انواع مانتو جلوباز، کت ها و بلیزر های موجود در کمد لباستان بر تن کنید.

روش های پوشیدن شومیز سفید

اگر شما هم در فصل تابستان هوای پوشیدن شومیز دارید، راه های زیر را می توانید قبل از خرید شومیز خود به دقت بخوانید و با خیال راحت اقدام به خرید کنید.

  1. رنگ های نود در کنار رنگ سفید

شما می توانید زیر یک مانتوی زنانه و یا یک بلیزر و شلوار با رنگ های نود یا خنثی از شومیز سفید استفاده کنید. بهتر است دراین مواقع دیگر آیتم هایی که می خواهید در ظاهر خود استفاده کنید را ساده و بی آلایش انتخاب کنید. به عنوان مثال بهتر است از انواع اکسسوری زنانه ساده و بی پیرایه در کنار این استایل خود استفاده کنید.

  1. یک استایل راحت و زیبا در طبیعت

برای آنکه بتوانید احساس خوبی در یک بعد از ظهر از تعطیلات خود در هنگام قدم زدن در طبیعت را تجربه کنید می توانید یک شومیز سفید راحت و سبک را بر تن کرده و آن را با یک دامن شلواری و یا یک شلوارک زنانه زیبا ست کنید.

می توانید در این مورد از صندل زنانه و یا انواع کفش های کتانی هم استفاده کنید.

  1. شیک، زیبا و کلاسیک

چه کسی می تواند ترکیب هوشمندانه شومیز سفید را به همراه شلوار جین را نادیده بگیرد؟ این یکی از بهترین انتخاب هایی است که می توانید شما را فردی بالغ نشان دهد.

  1. همراهی با انواع دامن

هیچ گاه نمی توان حس زنانه را در هنگامی که یک دامن زنانه بر تن کرده اید از خود دور کنید. شومیز هایی که رنگ های روشن مانند سفید را دارا هستند می توانند با هر مدل دامن زنانه ای که بر تن کرده اید جور باشند.

بهتر است کمی با نگاه باز تری به مدل های اطراف خود نگاه کنید و از میان دامن هایی که می شناسیم به دامن میدی نگاه تازه ای بیندازید. این دامن می تواند به خوبی استایل زنانه ای را برای شما به ارمغان بیاورد.

  1. در کناز انواع شلوار های آزاد و گشاد

شومیز سفید می تواند به آسانی با انواع شلوار زنانه ست شود. اما در این میان شلوار های گشاد و پیلی داری که می توانید پیراهن زنانه خود را در کمر آن جمع کنید از اهمیت بالایی برخوردار هستند.

به عنوان مثال شما می توانید به آسانی یک شلوار گشاد و صورتی رنگ را با شومیزی با یقه برگشته را ست کنید و تعادل را نیز در ظاهر خود حفظ کنید.