مشاهده همه 14 نتیجه

نمایش 9 24 36

شومیز زنانه قرمز

برای درخشش بی نظیر در میان اطرافیان خود، شومیز زنانه قرمز انتخاب بسیار به جا و مناسبی است. اما از آن جایی که این لباس زنانه می تواند یک حرکت بسیار شجاعانه باشد، به همان نسبت سهل انگاری و نادیده گرفتن رعایت نکاتی ساده و ضروری در هنگام پوشیدن آن می تواند استایل شما را به یک فاجعه تبدیل کند.

به این ترتیب بهتر است این راهنمای دیبامد را در مورد این شومیز زنانه خوش رنگ تا انتها خوانده و آن را در گوشه ای از ذهن خود به خاطر داشته باشید.

نکات مهم در هنگام خرید شومیز زنانه قرمز:

شومیز قرمز، یک شومیز خطرناک است. نه به این معنی که رنگ مناسبی ندارد، نه به هیچ وجه. از این لحاظ خطرناک است که کوچکترین اشتباه شما می تواند شما را کیلومتر ها از شیک پوش بودن دور کند.

در چرخه رنگ ها، رنگ قرمز یک رنگ اصلی به شمار می آید. این رنگ زیبا می تواند نمادی از قدرت، مقام، امیال شهوانی و سرزندگی باشد. مطالعات نشان می دهد زنانی که از رنگ قرمز در استایل خود استفاده می کنند، جذاب تر به نظر می رسند. همچنین ورزشکارانی که رنگ لباس های شان قرمز رنگ است، سطح تستوسترون آن ها بالاتر بوده و احتمال بیشتری دارد که برنده مسابقه باشند.

تفاوت رنگ قرمز با رنگ های خنثی:

پوشیدن رنگ قرمز همواره باید با دقت بالایی انتخاب گردد. این رنگ می تواند توجه اطرافیان را به راحتی به خود جلب نماید. این توجه به خود بسیار با زمان هایی که لباسی به رنگ های خنثی پوشیده اید، متفاوت است. زیرا می تواند رنگ لباس های دیگری که با آن ها پوشیده اید را نیز تحت تاثیر قرار دهد.

باید جسارت داشته باشید:

اگر از پوشیدن یک شومیز زنانه قرمز مطمئن نیستید، از خرید آن صرف نظر کنید. زیرا باید برای پوشیدن آن و ادامه مراحل دیگر جسور باشید.

رنگ پوست خود را در نظر بگیرید:

اگر یک پوست خنثی دارید که کمی زیتونی است، مطمئنا رنگ قرمزی که شبیه به رنگ زنگ آهن است، می تواند برای شما مناسب باشد. اگر کمی پوست شما تنالیته گرم دارد، بهتر است از رنگ های زرشکی و شرابی استفاده کنید. و اگر تنالیته پوست شما سرد است، استفاده از شومیز زنانه قرمز بسیار روشن، انتخاب مناسبی به نظر می آید.

انتخاب رنگ هایی که به شومیز زنانه قرمز می آید:

شومیز زنانه قرمز زرشکی، گیلاسی، آجری، یاقوتی و … به هر ترتیب باعث می شود شما جذاب تر و شیک پوش تر به نظر برسید. هیچ رنگ دیگری مانند قرمز تا این حد از نظر نمادین غنی نیست.

شما می توانید آن را به راحتی با رنگ مشکی هماهنگ کنید. یک شلوار زنانه مشکی یا یک دامن زنانه مشکی می تواند برای شما یک استایل بی نقص با شومیز زنانه قرمز بسازد.

هیچ گاه  به همراه شومیز قرمز از لباس هایی به رنگ پاستلی استفاده نکنید.

انتخاب رنگ های خنثی نظیر سورمه ای، کرم قهوه ای و به خصوص سفید به همراه شومیز قرمزی که خریداری کرده اید، انتخاب هوشمندانه ای به نظر می رسد.