مشاهده همه 12 نتیجه

نمایش 9 24 36

شومیز زنانه حریر

شومیز زنانه حریر مدتی است که جز جدایی ناپذیر استایل های ما در مهمانی هاست. این لباس زنانه زیبا را می توان با سبک های مختلف امتحان کرد. به این ترتیب شما می توانید بار ها از آن استفاده کنید بدون آن که تکراری به نظر برسید. شما با اندکی صرف دقت و زمان می توانید آن را با لباس نوزاد دخترانه ای که برای فرزند خود خریداری کرده اید هماهنگ کرده و در مهمانی ها بدرخشید.

بعضی از شومیزها بر اساس مدل هایی که دارند با جنس های مختلفی تولید می شوند. یکی از جنس هایی که امروزه خیلی طرفدار پیدا کرده است حریر است.شومیزهای حریر بسیار نرم و لطیف و سبک هستند. شومیز حریر گلدار امروزه در میان بانوان طرفدار بسیار پیدا کرده است. زیرا علاوه بر خاص بودن بسیار شاد و جذاب هستند. این مدل از شومیز برای فصول گرم بسیار مناسب هستند.

این متن از فروشگاه اینترنتی دیبامد  می خواهد شما را با روش های مختلف پوشیدن شومیز زنانه حریر و استایل هایی که می توانید با آن تجربه کنید آشنا کند.

روش های پوشیدن شومیز زنانه حریر: 

قبل از اینکه در مورد شومیز زنانه حریر و روش های استفاده از ان در استایل های متفاوت صحبت کنیم بهتر است بدانیم که شومیز حریر می تواند چه قابلیت هایی را از خود نشان بدهد. عموما این شومیز زنانه زیبا می تواند با همه اندام های بدن بانوان هماهنگ شود. سبک آن بیشتر شبیه به لباس هایی است که در استایل کلاسیک طراحی می گردند. اما با روش هایی که در ادامه گفته می شود می توان کمی از آن چهارچوب با وقار و رسمی استایل کلاسیک فاصله گرفت.

پوشیدن شومیز زنانه یقه هفت حریر: 

عموما شومیز های حریری که با یقه هفت طراحی می شوند کراواتی هستند. از آن جایی که یقه هقت، یقه ای است که به همه مدل های گردن و بدنی بانوان می آید، انعطاف شما در پوشیدن این لباس بیشتر است. به عنوان مثال با انواع شلوار زنانه از جنس جین، دامن زنانه پشمی، جلیقه و … هماهنگ می گردد. می توان گفت این راه یکی از راه هایی است که  می توان شومیز حریر زنانه را از حالت کلاسیک و رسمی خود به زیبایی خارج کرد.

شلوار و جوارب شلواری از بهترین آیتم ها:

همچنین در روز های سرد زمستانی می توانید با جوراب شلواری زنانه و کفش زنانه با ساق بلند آن را بپوشید. شاید در وهله اول استفاده از صندل زنانه به عنوان روفرشی برای این لباس کمی خارج از تصور بیاید. اما می تواند باز هم به شما یک استایل نیمه کژوال زیبا را ارائه دهد.

سبک های بسیار زیبا و متفاوتی را می توان با شومیز زنانه حریر خلق کرد که به کمک ان یک شومیز را بارها و بارها به تن کنید و از جذابیت و شیک بودن استایل خود لذت ببرید.