مشاهده همه 19 نتیجه

نمایش 9 24 36

شومیز زنانه ترک

یک انتخاب عالی و زیبا برای دورهمی ها و مهمانی های عصرانه شومیز زنانه ترک است. و حتی انتخابی معقول برای زیر مانتو های جلو باز به شمار می رود.

در این مقاله از سایت دیبامد می خواهیم با بررسی انواع استایل های زیبا و شیک به کمک شومیز زنانه، یک سبک خاص را برایتان خلق کنیم.

استایل های پیشنهادی با استایل زنانه ترک:

۱. همراهی با دامن و شلوار:

یکی از استایل های جذاب که می توان به کمک شومیز ایجاد کرد، استفاده از شومیز زنانه ترک آستین کلوش در کنار دامن زنانه و شلوار های جین است . این سبک یکی از بهترین انتخاب ها برای مهمانی های زنانه می باشد.

۲.همراهی با یک مانتو جلو باز:

امروزه پوشیدن شومیز زیر مانتو زنانه های جلو باز بسیار رواج یافته است . شومیز ساده و تک رنگ برای ست کردن با مانتو بهترین انتخاب است و جلوه ای بیشتر به استایل شما می دهد.

۳. همراهی با کت و دامن:

به تن کردن شومیز زنانه ترک در کنار کت دامن و یا کت شلوار زنانه، سبکی کاملا رسمی می سازد. یادتان باشد که اگر شومیز را زیر کت به تن می کنید، از انتخاب طرح های شلوغ خودداری کنید. زیرا کت دامن و کت شلوار ظاهری رسمی به شما می دهد و شومیز باید با سبک لباس شما همخوانی داشته باشد.

۴. همراهی با شلوار های چسبان:

یک مدل جدید از شومیز زنانه ترک که به تازگی طرفدار پیدا کرده است، سبکی خاص بوده که در آن باز گذاشتن یکی از درز های آستین حین دوخت به گونه ای است که قسمتی از دست از زیر لباس معلوم می شود. این مدل آستین را در شومیز های گشاد و آزاد می بینیم. ترکیب این مدل شومیز با شلوار های چسبان فاق بلند استایل فوق العاده ای را برای ما می سازد.

۵. همراهی با هنر های دستی:

مدل دیگری از شومیز زنانه ترک که مناسب مهمانی هاست از تریین گل های برجسته بر روی یقه ایجاد می شود. شما می توانید این نمونه های زیبا را از مد و هنرهای دستی دیبامد خریداری کنید. هرچه تعداد این گل ها بیشتر شود، جلوه ی زیباتر و خاص تری دارد. پوشیدن این شومیز با کفش هایی که با گل برجسته تزیین شده اند زیبایی استایل شما را دو چندان می کند.

۶. پارچه ها و تکسچرهای ویژه:

پارچه های راه راه عمودی با خطوط باریک آبی، سورمه ای و مشکی یکی از محبوب ترین شومیز می باشد. گلدوزی روی این شومیز ها زیبایی چشم گیری به آن می دهد. این سبک شومیز زنانه ترک برای ساخت استایل های کژوال بهاره و تابستانه بسیار جالب است و در استایل ایرانی همراه کردن آن با یک سارافن زنانه نخی سبک خالی از لطف نیست.

۷. شومیز زنانه ترک جین:

شومیز زنانه ترک از پارچه لی را می توان یکی از ضروریات کمد لباس هر بانویی نامید. زیرا با هر لباسی ترکیب خوب و جذابی ‌می سازد. اگر قصد پوشیدن شومیز لی با شلوار جین دارید استفاده از کمربندی با رنگ متضاد و مخالف زیبایی چشم گیری به استایل شما می دهد.

صنعت مد و پوشاک روز به روز در حال توسعه و پیشرفت است و هر روزه شاهد سبک های جدید و زیبای شومیز هستیم. ما در اینجا چند نمونه از استایل های جذاب شومیز  را برای شما عرضه کردیم تا با استفاده از اثر آن استایل خاص خود را خلق کنید.