مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

شومیز دکمه دار

شومیز دکمه دار یکی از که مهمترین آیتم های کمد لباس زنانه به شمار می آید. از آن جایی که هیچ گاه از مد نمی افتند و همواره به روز هستند. در واقع این مدل از شومیز زنانه را می توان در بسیاری از مناسبت ها پوشید و با آیتم های زیادی هماهنگ کرد. به عنوان مثال این شومیز ها به راحتی  با یک شلوار زنانه از جنس جین، به زیبایی و سادگی هماهنگ می شود و به خوبی ست می شوند.

درست است که این پیراهن زنانه زیبا به راحتی می تواند با بسیاری از لباس ها متناسب باشد، اما باز هم برای داشتن یک استایل حرفه ای و شیک نیاز به دانستن نکاتی است که این مقاله از فروشگاه اینترنتی دیبامد می خواهد به آن اشاره کند.

استایل های پیشنهادی با شومیز دکمه دار زنانه:

شومیز یکی از لباس های بانوان است که می تواند از نظر تشابه به پیراهن های مردانه نزدیک ترین باشد. همچنین شما می توانید استایل های  مردانه ای را نیز با آن امتحان کنید، همانطور که پیراهن مردانه بر تن آقایان می نشیند.

با این حال هزاران ترکیب و استایل زیبا وجود دارد که می توانید با کمک آن ها یک استایل متفاوت و زیبا را با شومیز خود امتحان نمایید. البته به یاد داشته باشید که این استایل ها برای شومیز های جلو بازی که نخی هستند، طراحی شده اند.

  1. شومیز دکمه دار زنانه را شبیه به پیراهن مردانه بپوشید:

شما می توانید به راحتی آن را به همراه یک شلوار جین و یا یک شلوار پارچه ای، بپوشید. به این ترتیب که شما بخشی و یا تمام انتهای شومیز خود را داخل شلوار برده و دکمه های خود را تا دو سه سانت مانده به یقه ببندید. در روز های سر پاییز و زمستان هم روی آن یک ژاکت زنانه بپوشید و فرقی نمی کند، جلو بسته باشد و یا جلو باز.

  1. باز نگه داشتن دکمه های شومیز زنانه دکمه دار:

پوشیدن یک شومیز جلو باز روی یک تیشرت زنانه و باز نگه داشتن دکمه های شومیزی که بر روی آن پوشیده اید، به مراتب شما را پرهیجان تر  نشان داده و برایتان احساس راحتی را به ارمغان می آورد. شلوار های زنانه ی لی و سایر شلوار های اسپرت و نیمه اسپرت را نیز می توانید با آن ها امتحان کنید.

  1. شومیز زنانه دکمه داری که هیچ گاه قدیمی نمی شود.

شومیز های دکمه دار اصولا هیچ گاه قدیمی نمی شوند، اما در میان آن ها می توان به شومیز های سفید اشاره کرد که دیگر هیچ گاه جایگاه شان را از دست نمی دهند. شما به راحتی می توانید با این نمونه از شومیز ها یک استایل اسمارت کژوال بسیار شیک داشته باشید. مدرن ، باهوش  و کمال گرا به نظر برسید و اعتماد به نفس خود را تقویت کنید.

  1. شومیز دکمه دار را با دامن بپوشید

اگر دقت کرده باشید در بسیاری از رویداد های رسمی تمایل افراد به پوشیدن استایل های رسمی بیشتر می شود. ترکیب شومیز دکمه دار با دامن زنانه مدادی یکی از بهترین استایل هایی است که می توانید آن را امتحان کنید.