مشاهده همه 21 نتیجه

نمایش 9 24 36

شومیز بلند

اگر شما هم به دنبال شومیز بلند هستید، ممکن است به فکر نحوه هماهنگ کردن آن با دیگر لباس های خود باشید. این کار به دلیل  آن است که برای شما مسئله ای جدی و تغییری بزرگ در استایل تان است. شومیز زنانه بلند، یک انتخاب ضروری برای کمد لباس زنانه شما به حساب می آید. در واقع با خرید یک شومیز بلند شما یک سرمایه گذاری بزرگ در میان لباس های شما است. به خصوص اگر این شومیز ها را کاملا متمایز با آن لباس هایی که دارید، انتخاب کرده باشید.

چگونه شومیز بلند خود را با استایل مان هماهنگ کنیم؟

ترکیب کردن لباس ها می تواند کاری وقت گیر باشد و نیاز باشد ساعت ها را صرف فکر کردن کنید. اما می توانید این کار را برای خود راحت تر کنید. به عنوان مثال بهتر است کمی به نشانه ای اطرافتان دقت کنید. احساس تازگی که در المان های تغییر فصل ها است می تواند برای شما بسیار الهام بخش باشد. به هر ترتیب، خواندن مواردی که در ادامه این مقاله می آید، می تواند به شما در ایجاد یک استایل مناسب کمک کند.

1 استفاده از ترند ها در کنار شومیز زنانه بلند:

شما می توانید با یک سرچ کوتاه و مختصر در فضای گوگل به راحتی، می توانید ترند های مد و فشن را یافته و با شومیز بلند خود هماهنگ کنید.

این کار باعث می شود، بسیار جوان تر به نظر برسید و کمی از حالت قدیمی و کلاسیک شومیز های بلند، را کمتر کرده و به حاشیه ببرد. این ترند ها می تواند در دل یک شلوار زنانه، یک دامن زنانه و یا یک روسری زنانه باشد. در هر حال انتخاب مناسبی است .

  1. مطابقت با فشن:

شما می توانید ترند ها و المان هایی که تطابق با ترند ها را دارد، در تناسب و هماهنگی با شومیز خود انتخاب کنید. با این کار شما می توانید به راحتی اهل مد باشید و شیک پوش به نظر برسید.

  1. استایل شخصی خود را همچنان حفظ کنید:

اگر دوست دارید که یک استایل شخصی داشته باشید، در انتخاب سایر آیتم هایی که با شومیز بلند خود انتخاب کرده اید کمی سخت گیر باشید و آن چیز هایی را انتخاب کنید که مطابق با استایل شخصی شما ست. اینکه شما چه استایلی می خواهید داشته باشید، به خودتان وابسته است. به عنوان مثال اگر می خواهید مینیمال پوش باشید و یا کلاسیک پوش در هر حال بهتر است آن را رعایت کنید.

  1. کلاسیک باشید.

شومیز بلند یک لباس کلاسیک است. عموما بسیاری از لیدی های قرن 19 ام میلادی دوست داشتند از این مدل از پیراهن زنانه، را در مهمانی ها و مجالس خود می پوشیدند. این مدل هیچ گاه از مد نمی افتد و قدیمی نمی شود. به این ترتیب می توانید به راحتی سایر المان ها و آیتم هایی که کلاسیک هستند را با آن هماهنگ کنید.