مشاهده همه 23 نتیجه

نمایش 9 24 36

شومیز بلند زنانه

 به دلیل جذابیت و خنک بودن شومیز بلند زنانه و انتخاب کردن رنگ مناسب به عنوان مثال رنگ سفید یا رنگ های پاستلی در فصل بهار و تابستان، بانوان بسیاری برای پوشش از این نمونه لباس استفاده می نمایند. یک شومیز، یک زیر سارافنی ، یک مانتو زنانه همچنین یک تونیک زنانه و یک پیراهن را می توانید با خرید شومیز بلند داشته باشید. چرا که این شومیز تنها شومیز یا مانتو نیست.

با پوشیدن شومیز بلند به همراه کمربند می توانید پیراهنی داشته باشید که در دورهمی های دوستانه و تولد مورد استفاده قرار گیرد. همچنین با پوشیدن آن به همراه دامنی کوتاه یا شلوار پارچه ای پیلی دار و یا شلوارک لی استایل زیبایی را تجربه نمایید.

از زیبایی پوشیدن شومیز بلند با یک روسری زنانه که در دور کمر پیچیده شده به عنوان کمربند نیز نمی توان چشم پوشی کرد. صندل زنانه رنگی به همراه شلوار بگ یا  دامن شلواری درکنار شومیز مانتویی بلند جلو باز و یا جلو بسته یک استایل تابستانی بی نظیر است.

انواع شومیز بلند زنانه بر اساس جلو باز یا بسته بودن

  1. شومیز مانتویی جلوباز

به دلیل اورسایز بودن، شومیز مانتویی بلند جلوباز انتخاب درست و هوشمندانه ای جهت پوشیدن در فصل گرم بهار و تابستان است و آن را می توان به عنوان مانتو نیز پوشید. این مدل شومیز انواع مختلفی دارد:

  • بغل چاک دار
  • جلوی کوتاه با پشت بلند
  • آستین مچ دار
  • آستین کیمونو
  • آستین پفی دار

این شومیز تنوع بالایی در بحث برش دارد.

  1. شومیز مانتویی جلوباز بغل چاک دار

برای استایل های کژوال شومیز مانتویی جلوباز بغل چاک دار بسیار مناسب هستند. اگر شومیز ها اورسایز نباشند، وجود چاک در زمان راه رفتن خیلی موثر است. بنابراین نوع چاک دار آن ها برای زمانی که قصد استفاده از شومیز بلند زنانه به عنوان لباس راحت دارید، مناسب می باشند.

  1. شومیز مانتویی جلو کوتاه پشت بلند و جلو باز

این شومیز مانتویی قابل استفاده به صورت جلوباز و جلوبسته می باشد. با بستن دکمه ها و استفاده از کمربند می توانید علاقه خود را به فرم بدنی ساعت شنی بیان نمایید. پوشیدن تیشرت زنانه هم رنگ خود تداعی ساز یک پالت رنگی زیبا خواهد بود. پوشیدن شلوار مام استایل و کتانی آل استار و کفش زنانه کالج به همراه دامن شلواری قد نود برای تکمیل کردن استایل با شومیز های مانتویی مناسب هستند.

  1. شومیزهای بلند مردانه

به شومیز هایی که از پارچه های ساده و طرح دار در طراحی شان به کار گرفته شده و کمی بلند تر از پیراهن های مردانه می باشند، همچنین بسیار شبیه آن ها هستند شومیز های بلند مردانه گفته می شوند. که هم می توان آن ها را به عنوان شومیز هم به عنوان مانتو پوشید. پوشیدن شومیز بلند مردانه زیر سارافن زنانه، جلیقه، کت های کوتاه، زیبایی خاصی را برای فرد به ارمغان می آورد.

  1. شومیز مانتویی جلو بسته 

نوع اورسایز شومیزهای بلند زنانه جلو بسته یا نوعی که از جنس پارچه های کشی باشد برای انجام امور طولانی مدت و فعالیت های ورزشی مناسب می باشند. از این رو می توان بیان کرد که این شومیز از شومیز مانتویی جلو باز راحت تر است.

توصیه آخر

اگر جای خالی شومیز بلند زنانه را در کمد لباس زنانه احساس می کنید همین الان می توانید آن را از فروشگاه دیبامد با کیفیت و قیمت مناسب خریداری نمایید.