مشاهده همه 9 نتیجه

نمایش 9 24 36

شلوار مشکی زنانه

به خوبی می دانیم که یک شلوار مشکی زنانه یکی از آیتم های پر کاربرد کمد لباس زنانه به حساب می آید. اما آیا تا به حال به روش های استفاده از آن در استایل های متفاوت هم فکر کرده اید؟

به هر حال شلوار زنانه ای که رنگ آن مشکی هم باشد را می توان هم در رویداد های رسمی و هم غیر رسمی مورد استفاده قرار داد. همچنین آن را می توان با مدل های متنوعی از انواع تونیک زنانه و تیشرت های خود نیز هماهنگ کرد.

شلوار مشکی زنانه و روش های استفاده از آن

یکی از مزیت های این شلوار ها این است که همواره ترندی هستند و از مد نمی افتند. به علاوه وقتی که در یک استایل با ترکیب رنگی درست قرار می گیرند، بسیار زییا و دلنشین هستند. شما می توانید این آیتم را به راحتی با دیگر لباس های موجود در کمد لباس خود ست کرده و بدرخشید.

همچنین بسیاری از مدل ها و استایل های معروف در لوک های خود از شلوار مشکی زنانه به همراه انواع تیشرت زنانه و تاپ زنانه استفاده می کنند. اگر شما تعدادی بلیزر، تاپ های ورزشی و مقادیر زیادی پیراهن دارید، با یک شلوار مشکی می توانید همه آن ها را ست کنید. در این مقاله از فروشگاه دیبامد تعدادی از مهم ترین استایل هایی را که می توانید با این رنگ از شلوار امتحان کنید را آورده ایم.

  1. ترکیب سیاه و سفید

سیلوئت های سیاه و سفید از زیباترین ترکیب های شناخته شده در طول تاریخ بوده است. شما می توانید از آن ها در مهمانی ها و قرار های رسمی استفاده کنید. همچنین در همه فصل ها مورد استفاده است و جذابیت خود را دارد.

یک شومیز سفید زنانه را می توانید به همراه شلوار مشکی خود بر تن کرده و در مهمانی های خود بدرخشید.

  1. ترکیب شلوار مشکی زنانه با کت جین

یکی از زیبا ترین استایل های کژوال زنانه، ترکیب کت های جین به همراه شلوار های مشکی است. در ابتدا می توانید یک مانتو زنانه مشکی رنگ را انتخاب کرده و بر تن کنید و آنگاه از یک کت جین استفاده کنید. برای انتخاب شال و یا روسری زنانه هم تنها کافی است نگاهی به تناسب رنگی میان کت جین و آن روسری یا شال زنانه ای که انتخاب کرده اید بیندازید.

  1. ظاهری تماما مشکی

این ظاهر زیبا و فریبنده را می توانید برای قرار های عاشقانه و یا در مهمانی هایی همچون عروسی و مراسم مربوط به آن ها بر تن کنید. این استایل برای هر سنی می تواند مناسب باشد. انتخاب کفش زنانه مناسب هم از اهمیت زیادی برخوردار است. در واقع می توان گفت شما با این استایل می توانید از هر رنگ دیگری هم استفاده کنید. به عنان مثال این رنگ ها را می توانید در حالی که مقدارشان بسیار اندک است در روسری و شال و یا کیف دستی زنانه خود استفاده کنید.

  1. ترکیب مشکی با هر کدام از رنگ های اصلی

آبی، زرد و قرمز سه رنگ اصلی هستند که می توانند با رنگ مشکی ترکیب زیبایی ایجاد کنند. یک شلوار مشکی زنانه می تواند به عنوان یک آیتم محدود کننده در کنار این لباس ها عمل کند.