مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

شلوار مخمل زنانه

شلوار مخمل زنانه بسیار شیک و کلاسیک است. داشتن یک شلوار مخمل به شما این امکان را می دهد تا استایل های جذاب و متفاوتی را تجربه کنید. عموما این مدل از شلوار زنانه را می توانید در فصول پاییز و زمستان بر تن کنید. آن هم تنها به این دلیل که این شلوار ها گرم و نرم هستند و آن قدر ضخامت دارند که خیالتان را از بابت راحتی جمع کنند.

روش های استفاده از شلوار مخمل زنانه

شلوار مخمل زنانه را می توانید با طیف گسترده ای از لباس ها بپوشید. همچنین از انواع اکسسوری زنانه شامل کیف، شال و روسری زنانه استفاده کنید. در بسیاری از فرهنگ ها و جوامع استفاده از شلوار ها و انواع لباس رنانه مخملی به استفاده از لباسی پر زرق و برق تعبیر می شود.

اگر شما هم مایلید تا برخی از این استایل ها را تجربه کنید می توانید با تعدادی از آن ها قبل از خرید شلوار مخمل زنانه در این قسمت از دیبامد آشنا تر شوید.

  1. استفاده از تاپ های پولکی

پولک ها یک متریال زیبا و سبک و دوست داشتنی برای تزئیین انواع لباس مردانه و زنانه هستند. به طور مخصوص انواع تاپ زنانه تهیه شده از پارچه های پولکی، ترکیب مناسبی با شلوار مخمل زنانه دارند. شما می توانید از یک شلوار مشکی زنانه به همراه تاپ پولکی و یا شلواری همرنگ با آن استفاده نمایید.

  1. همراه با یک کت جین

در هوای پاییز، استفاده از بلیزر و کت های جین به یک امر بدیهی تبدیل می شود. جالب است بدانید ترکیب شلوار مخمل زنانه با کت ها و یا مانتو های کوتاه جین از زیبا ترین ترکیب هایی است که قابل استفاده می باشد.

از زیبایی های کت های جین همین بس که علاوه بر ایجاد حالت لایه لایه به شما امکان می دهد در هر فصلی نیز از آن ها استفاده کنید.

  1. کت تک رنگ به همراه شلوار های مخمل

عموما هر آیتم ساده ای در کنار یک شلوار مخمل زنانه، حالتی مدیستی و تجملاتی پیدا می کند. به عنوان مثال در مهمانی های خود که کمی زرق و برق را می خواهید چاشنی ظاهر خود کنید، استفاده از یک کت ساده تک رنگ مانند سفید می تواند به شما امکان برخورداری از یک استایل جذاب را بدهد. شما می توانید به همراه لباس های سفید رنگ خود از انواه رنگ ها برای شلوار مخمل استفاده کنید.

  1. همراهی با انواع پالتو و بلیزر

شلوار مخمل زنانه به عنوان یک آیتم گرم و ضخیم کاربردی و قابل استفاده است. در واقع می توان گفت این مدل از شلوار های زنانه را می توانید برای فصولی همچون پاییز و زمستان کنار بگذارید. یکی دیگر از لباس هایی که در این فصل ها کاربرد زیادی دارد، انواع پالتو زنانه و بلیزر ها است.

شلوار مخملی به شما این امکان را می دهد تا ساده ترین پالتو ها و کت های خود را با رنگ و ظاهری جدید در معرض عموم بر تن کنید.

با این همه رعایت یک نکته بسیار ضروری است و آن هم حفظ تعادل در کل ساختار لباس های شماست. بهتر است از یک پالتو تنگ به همراه یک شلوار مخمل گشاد و با برعکس استفاده کنید.