مشاهده همه 4 نتیجه

نمایش 9 24 36

شلوار مام استایل

شلوار مام استایل به مدل شلوار های لی و ضخیم که به رنگ آبی متوسط و دارای فاق بلند و پاچه راسته و  جیب های بزرگ هستند، گفته می شود.

آنچه باعث تمایز این شلوار از مدل قدیمی شده است پاچه های دو سانت تازده می باشد که در سال 2018 باعث گردید این شلوار ها به بازار عرضه و مد شود.

شلوار مام استایل را با چه لباس هایی بپوشیم؟ 

شما می توانید این شلوار زیبا و راحت را به همراه موارد زیر بر تن کنید.

  1. لباس بافت
  2. کفش پاشنه بلند
  3. کفش اسپرت
  4. لباس های مدرن
  5. لباس های اسپرت

این مدل از شلوار جزو پر کاربردترین شلوار ها به حساب می آید. مناسب پوشیدن برای تمام فصول از سال است. پوشیدن شلوار مام استایل با یک تیشرت زنانه زیبا و یا یک پیراهن زنانه در فصل تابستان و در فصل پاییز به همراه یک ژاکت زنانه گرم یا یک پلیور زنانه، حتی همراه با یک پالتو زنانه زیبا و بلند و چکمه در فصل زمستان جذابیت این شلوار را به اجرا می گذارد. همچنین پوشیدن مام استایل به همراه سارافون حریر و یک شومیز زنانه و کفش پاشنه دار تکمیل کننده استایل و خوشتیپی شما خواهد بود.

نحوه شست و شوی شلوار مام استایل

برای شست و شوی این شلوار جین زنانه بهتر است از نرم کننده و پودر ماشین لباسشویی کمک بگیرید. به این صورت که بعد از ریختن آن ها داخل ماشین، شلوار خود را به همراه لباس هایی که هم رنگ هستند و از نحوه رنگ دهی آن ها اطمینان دارید داخل ماشین قرار داده و پس از اینکه شست و شو پیدا کردند آن را در سایه آویزان کنید. بهتر است برای خشک کردن از هوای آزاد کمک گرفته شود.

کفش مناسب شلوار مام استایل

شلوار های مام استایل قابلیت ست شدن با هر نوع کفشی را دارند. هنگامی که با کتانی سفید پوشیده می شوند به جذابیتشان افزوده می گردد.

همچنین کفش های کالج، اسنیکرز و پاشنه بلند هم مناسب پوشیدن با این مدل از شلوارها می باشند.

شلوار مام استایل مناسب چه اندامی می باشد؟

مام استایل مناسب همه نوع فرم اندام زنانه می باشد. افرادی با اندام درشت و یا ریز، اندام چاق و یا لاغر، با گودی کمر کم، می توانند از این نوع پوشش استفاده نمائید. شلوار مام استایل کمک می نماید تا افراد بلند تر به نظر برسند چون طراحی این شلوار به گونه ای می باشد که گشاد است و تا ساق پا ادامه دارد.

افرادی که اندام ساعت شنی دارند و یا دوست دارند به این صورت جلوه کنند می توانند این نوع شلوار را بپوشند، چون این شلوارها فاق بلند دارند و بر روی کمر قرار می گیرند به اندام حالت مخروطی و یا ساعت شنی می دهند.

پوشیدن مام استایل برای چه افرادی مناسب نمی باشد؟ 

افرادی که کوتاه قد هستند و چاق هستند توصیه می شود از پوشیدن این شلوار اجتناب کنند.

سخن پایانی

پیشنهاد سایت فروشگاهی دیبامد این می باشد که حداقل یکی یا دو عدد از این مدل شلوار زنانه  را در کمد لباس زنانه خود قرار بدهید و برای تهیه آن، از شلوار های زیبا و با کیفیت و قیمت مناسبی که در این سایت قرار گرفته اند، دیدن فرمائید.