مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

شلوار لگ

شلوار لگ نوعی شلوار کشی است که شبیه جوراب شلواری زنانه است و قابلیت ارتجاعی زیادی دارد که به شکل جذب، چسبان و فیت بودن بدن طراحی می گردد. این نوع شلوار ها قدشان از اواسط کمر تا مچ پا می باشد و بدون جیب هستند و با فاق کامل و به صورت اندامی می باشند. برخی از لگ ها به شلوار شباهت زیادی دارند و برخی از آن ها در نوع جنس و اسم مارک گاهی اوقات خانم ها را دچار سردرگمی می کند.

با این حال این روز ها در میان خانم ها شلوار های لگ خیلی مد شده اند و هر بانویی در کمد لباسش حداقل یک شلوار لگ دارد. لگ ها معمولا برای ورزش استفاده می شوند اما با جایگاه خاصی که در صنعت مد و فشن پیدا کرده است علاوه بر فعالیت های ورزشی در امورات روزمره هم استفاده می شود.

تفاوت لگ و ساپورت

 1. لگ نوعی شلوار زنانه یا شلوار مردانه به حساب می آید در حالیکه به طور معمول ساپورت در طبقه بندی جوراب شلواری ها قرار می گیرد.
 2. لگ دارای کمر بند و کمری می باشد. اما کمر کش بودن ساپورت این حس را به شما می دهد که چیزی نپوشیده اید.
 3. جنس لگ ها ضخیم می باشد و با توری به طور تزئینی قسمت هایی از جلوی ران بسته و باز می شود اما ساپورت ها بدن نما هستند و جنس نازکی دارند .
 4. لگ ها همیشه تنگ نیستند و گاهی کمی گشاد هستند و در حالیکه ساپورت ها جنس نازکی دارند و به بدن می چسبند.
 5. لگ ها از ساپورت ها راحترند و مجلسی و شیک هستند.

انواع شلوار لگ

 1.  لگ تابستانی با پارچه ی ظریف و خنک
 2.  لگ طرح جین
 3. لگ ورزشی زنانه
 4. لگ زمستانی با کرک های داخلی برای گرم نگه داشتن پا

بهترین برند های شلوار های لگ

لگ های زنانه با نام جگینگ ( jeggings) جز محبوب ترین لگ های زنانه می باشند. که لگ با طرح شلوار جین زنانه یا لگینگ می باشند. از شلوار های جین اگر به دنبال راحتی هستید این شلوارهاراحت ترند و هم اینکه از نظر زیبایی و فرم به اندازه یک شلوار جین جذب پا می شوند.

لگ هایی با برند هایی مانند آدیداس ( adidas ) و ریباک ( reebok )  طرح هایی جذاب و رنگارنگ در زمینه انواع لگ ورزشی زنانه طراحی می نمایند که در زمان انجام فعالیت های ورزشی به شما این امکان را می دهند تا ضمن انجام دادن حرکات ورزشی به راحتی فعالیت های خود را انجام دهند.

دلایل استفاده زیاد از شلوار لگ

 1. استرچ بودن
 2. سبکی
 3. راحتی
 4. خنکی در تابستان
 5. گرما در زمستان

چه مدل شلوار لگی تهیه کنیم؟ 

شلور های لگ انواع متفاوتی دارند که بر این اساس کاربرد های گوناگونی دارند و بنابراین برای موقعیت ها و تیپ های متفاوتی مناسب می باشند.

 1. لگ نخی

لگ های نخی راحتند و قابلیت تنفس دارند و از بروز حساسیت جلوگیری می کنند.

 1. لگ های چرمی

برای رفتن به مهانی ها و درخشیدن در یک استایل بی نظیر خیابانی گزینه های مناسبی به شمار می آیند.

 1. لگ های پلی استر

برای انجام تمرینات ورزشی و در محیط باشگاه کاربرد دارند.