مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

شلوار زنانه کتان

بر همگان واضح و مبرهن است که یک شلوار زنانه کتان می تواند نجات دهنده شما از گرمای تابستانی باشد. ویژگی های زیادی در نوع پارچه و دوخت این شلوار زنانه وجود دارد که می تواند آن را به آیتمی مطلوب برای بهار و تابستان تبدیل کند.

نه تنها پارچه زیبای قابل تنفس آن، بلکه راحتی و پایداری بیشتر آن نسبت به پنبه از آن یک شلوار بی نظیر ساخته است.

ما در این مقاله دیبا مد برای شما پنج دلیل عمده را در مورد فواید استفاده از انواع مدل های شلوار زنانه کتان را آورده ایم که آن ها را بررسی می کنیم.

فواید استفاده از شلوار زنانه کتان

اگر تا به امروز دلیلی برای استفاده از شلوارهای کتانی نداشته اید، از الان به بعد می توانید با دانستن موارد زیر با خیال راحت تری دست به خرید شلوار زنانه کتان بزنید.

  1. مقاومت و دوام

پارچه کتانی که در تهیه و تولید شلوار زنانه کتان مورد استفاده قرار می گیرد، محکم ترین الیاف را در میان الیاف های طبیعی دارد. قدمت آن به 8000 سال قبل از میلاد مسیح بر می گردد و در مصر باستان حتی از آن به عنوان پول در معامله کالا ها استفاده می شد. که خود این موضوع نشان از ماهیت قوی و محکم آن دارد. این موضوع بدان معنی است که شما می توانید از این مدل شلوار در فصول تابستانی متعددی استفاده نمایید. شما می توانید آن را به عنوان یک لباس با کارایی بالا در کمد کپسولی خود جای دهید.

  1. سازگاری با محیط زیست

اینکه ما در دیبامد به لزوم استفاده از محصولات سازگار با محیط زیست و مد پایدار تاکید می کنیم آن است که آینده ای بی خطر و زیبا را برای خود و فرزندانمان بسازیم. پارچه شلوار زنانه کتان از ساقه های گیاهان کتان ساخته شده است. این گونه گیاهی که خود از مقاومت بالایی برخوردارند در قسمت کاشت، داشت و برداشت هم ضرر کمی برای محیط زیست دارند. مقدار آب کمی که برای تهیه گیاه کتان استفاده می شود و فیبر آن که خود ماده ای طبیعی است زیست تخریب پذیر می باشد.

  1. قابلیت تنفس بسیار

الیاف کتان توخالی هستند و این موضوع سبب گردش جریان هوای بیش از اندازه بر روی بدن شما می شود. آن ها همچنین جاذب رطوبت بدن شما هستند و بیست درصد از وزن  خود را از رطوبتی که از روی پوست بدن شما جذب کرده اند به دست می آورند. بنابراین در روز های آفتابی همچون دیگر لباس های با الیاف طبیعی به شما کمک می کنند تا خونسردی خود را حفظ کنید و از لکه های عرق شرمزده نشوید.

  1. دور کردن حشرات از شما

بله کاملا درست متوجه شده اید. پارچه های طبیعی می توانند شما را در مقابل گزش ناخواسته حشرات حفاظت کنند.

  1. لوکس بودن شلوار زنانه کتانی

فرآوری و جمع آوری الیاف گیاه کتان برای به دست آوردن پارچه های کتانی امری زمان بر و طولانی است. نگهداری و حفاظت از آنها در طول پروسه می تواند بسیار هزینه بر باشد. از این روست که محصولاتی نظیر شلوار های کتانی گران تر هستند و لوکس به حساب می آیند.