مشاهده همه 9 نتیجه

نمایش 9 24 36

شلوار زنانه مجلسی

دیگر می توانیم به راحتی از شلوار زنانه مجلسی به جای انواع مدل دامن زنانه در مهمانی ها استفاده کنیم. شلوار هایی که امروزه با مدل های متنوع شان می توانند در کمد لباس زنانه خوش بنشینند و استایل های زیبایی را با دیگر آیتم های لباس ایجاد کنند.

شما می توانید با شناسایی انواع مدل های شلوار های مناسب برای مهمانی ها با اطمینان بیشتری از دیبامد اقدام به خرید شلوار زنانه مجلسی کنید.

انواع مدل های شلوار مجلسی زنانه

این مدل ها که عموما در رسته شلوار زنانه های کلاسیک نیز جای می گیرند به شرح زیر می باشند:

  1. شلوار های مخروطی

در این مدل، شلوار شما از باسن تا زانو کاملا مناسب و کمی گشاد است اما در بخش انتهایی و پارچه ها تنگ تر می شود. گاهی اوقات به آن ها شلوار های میخی هم گفته می شود.

این شلوار زنانه مجلسی از آن جایی محبوب است که می توانید آن را به صورت شیک و راحت در بسیاری از استایل ها و با انواع  شومیز زنانه هماهنگ و ست کرد. می تواند به شما ظاهری کاملا لوکس ببخشد و حتی برای مهمانی های رسمی تر نیز مناسب باشد. معمولا برای تهیه آن ها از پارچه های ضخیمی استفاده می شود و به همراه آن ها از کفش زنانه پاشنه بلند نوک تیز استفاده می گردد.

  1. شلوار های دمپا گشاد

این شلوار زیبا که روزگاری بخشی از لباس های نیروی دریایی به حساب می آمده است اکنون بسیار مرسوم و مد روز شده است. در واقع در این شلوار مجلسی برعکس شلوار مخروطی، کمر و باسن شلوار تنگ است و تا قسمت انتهایی گشاد و آزاد می شود.

شما می توانید این شلوار را با بالاپوش های چسبان هماهنگ کنید. در واقع انواع تاپ زنانه می توانند گزینه های مناسبی برای همراهی با این مدل از شلوار ها باشند.

  1. سرهمی ها

انواع سرهمی مجلسی زنانه می توانند گزینه مناسبی به عنوان پایین پوش برای رفتن به مهمانی ها باشد. این سبک از شلوار ها به طور سنتی از پارچه های ضخیم تهیه می شود اما در مدل های مجلسی آن می توان نمونه هایی از سرهمی زنانه که از پارچه های کرپ و یا جرسه دوخته شده اند را نیز ببینیم.

شما می توانید از انواع بلوز زنانه مجلسی و یا پیراهن زنانه مجلسی برای هماهنگی با این مدل از شلوار زنانه مجلسی استفاده کنید.

همچنی کفش های تخت، کفش لوفر ویا صندل های پاشنه دار گزینه های مناسبی برای همراهی با آن هستند.

  1. دامن شلواری ها

از زیبا ترین نمونه های شلوار زنانه مجلسی، دامن شلواری زنانه است. در واقع این شلوار را به راحتی می توانید در انواع مهمانی های تابستانی به پا کرده و علاوه بر شیک بودن از راحتی فوق العاده آن لذت ببرید. همچنین گزینه هایی که می توانید با آن هماهنگ کنید بسیار بی شمار است. شما می توانید از مدل هایی نظیر تاپ های برش خورده، بلوز های آستین رومی و انواع شومیز به همراه کفش های پاشنه بلند استفاده نمایید.