مشاهده همه 9 نتیجه

نمایش 9 24 36

شلوار زنانه قد نود

شلوار زنانه قد نود شلواری ایده آل برای افرادی است که می خواهند قد خود را بلند تر نشان دهند. درست است که تنها گزینه موجود در کمد لباس زنانه نیست و به عنوان مثال استفاده از مواردی خاص و پوشیدن آیتم های لباسی خاص با هم دیگر می توانیم خود را لاغر تر و کشیده تر نشان دهیم، اما باز هم آیتمی کلیدی و چشم نواز است.

درست است که این شلوار ها چندان رسمی نیستند اما می توانند تا حد زیادی شما را به استایل مورد نظرتان نزدیک تر کنند.

راهنمای ست کردن با شلوار زنانه قد نود

همانطور که گفته شد، پوشیدن شلوار های قد نود زنانه اصولا در مجالس و مکان های رسمی توصیه می شود. این شلوار را می توان شلواری مناسب با انواع استایل های خیابانی دانست و یا از آن در مهمانی ها و مراسم دوستانه و غیر رسمی استفاده کرد.

به یاد داشته باشید گرچه شلوار های کوتاه تا حدودی می توانند شما را بلند تر نشان دهند اما به صورت ناخودآگاه شما را چاق تر هم نشان می دهند. بنابراین استفاده از تکنیک هایی هم چون به کار گیری رنگ های مناسب و طرح های زیبا می تواند برای جلوگیری از این موضوع مناسب باشند.

  1. استفاده از تاپ به همراه شلوار های قد نود

یکی از خوبی های شلوار های قد نود این است که شما را جوان تر نشان می دهند. بنابراین در هنگام استفاده از این شلوار زنانه ها می توانید به راحتی از انواع لباس هایی نظیر تاپ زنانه و … استفاده نمایید. لازم به ذکر است که برخورداری از این استایل نیازمند آن است تا قد تاپ خود را بسته به اندام خود به درستی انتخاب نمایید.

  1. پوشیدن شلوار های کوتاه با انواع لباس های اورسایز

استفاده از لباس های اورسایز می توانند برای شما بسیار جذاب باشند. در واقع شلوار زنانه قد نود می تواند با مواردی همچون تیشرت اورسایز، انواع مدل های ژاکت زنانه گشاد و … مناسب باشد.

  1. استفاده از انواع پالتو به همراه شلوار های کوتاه زنانه

شلوار زنانه قد نود را می توانید به راحتی به همراه انواع پالتو زنانه بر تن کنید. لازم است بدانید برخورداری از این استایل از آن جایی که برای یک فصل سرد مناسب است باید به همراه یک جفت جوراب مناسب هم باشد.

شما می توانید انواع جوراب زنانه فانتزی و یا ساق بلند را در سایت دیبامد به آسانی خریداری کنید.

  1. ترکیب با اتواع هودی و سویشرت

سویشرت کلاه دار زنانه یا همان مدل های هودی می توانند استایل مناسبی را به همراه شلوار های کوتاه ایجاد کنند. این استایل دنج و درون گرایانه به شما امکان آرامش و سکون بیشتری را اعطا می کند.

  1. مدل های کفش به همراه شلوار های نود

شلوار زنانه قد 90 را می توان از آن دسته شلوار هایی دانست که در عین زیبایی و سادگی انعطاف چندانی با کفش زنانه  ندارند. به عنوان مثال شما نمی توانید کفش های پاشنه بلند ساده و کلاسیک را به همراه این شلوار بپوشید. شما می توانید از انواع مدل های کفش کتانی و پاشنه گربه ای در این استایل استفاده کنید.