مشاهده همه 4 نتیجه

نمایش 9 24 36

شلوار زخمی

در سال های گذشته انواع مدل های شلوار زخمی دوباره به مد بازگشته اند. بسیاری از آقایان و بانوان جوان به پوشیدن آن علاقه نشان می دهند و دوست دارند تا با پوشیدن آن ها جلوه ای خاص و منحصر به فرد از خود را به نمایش بگذارند.

ما در ادامه این مقاله از دیبامد تلاش می کنیم تا شما را با نحوه پوشیدن این شلوار ها و خرید شلوار زخمی، بیشتر آشنا کنیم.

نکاتی در مورد خرید و پوشیدن شلوار زخمی

یک شلوار مردانه و یا یک شلوار زنانه بحث برانگیز همین شلوار هایی است که در بخش هایی از آن دچار پارگی شده اند. با پوشیدن آن ها بخشی از پاهای شما عریان شده و می تواند به شدت جلب توجه نماید.

در واقع می توان گفت این شلوار ها کاملا برای پوشیده شدن و در نظر گرفته شدن در استایل های خیابانی مناسب هستند. اما با این همه باید مواردی را در هنگام پوشیدن آن ها در نظر داشت تا نتوان از استایل شما ایرادی گرفت:

  1. یک استایل شاد و راحت

در نهایت می توانید با پوشیدن یک جفت کفش کتانی سفید رنگ به خوبی از عهده ظاهر خود برآیید.

  1. استایل ورزشی

همانطور که می دانید در استایل های ورزشی تنها لباس زنانه و لباس مردانه ورزشی مورد استفاده قرار می گیرد. اما می توانید در برخی از موارد از شلوار زاپ دار استفاده نمایید. به این ترتیب که یک تیشرت اورسایز را بر تن کرده و روی شلوار خود می اندازید. آن گاه کفش ورزشی می پوشید و تا باشگاه یا قرار ورزشی خود پیاده روی می کنید.

  1. انتخاب کفش 

این مسئله برای آقایان می تواند به این شکل صورت پذیرد:

  • کفش های کالج
  • کفش مردانه تخت
  • کفش های لوفر
  • کفش ورزشی
  • صندل مردانه

اما برای خانم ها به این طریق می تواند باشد:

  1. پوشیدن در فصول مختلف سال

گاهی اوقات این سوال برای شما ایجاد می شود که می خواهید این شلوار را در کدام فصل از سال بر تن کنید. پاسخ بسیار ساده است. شما می توانید شلوار زخمی خود را در همه فصول از سال بر تن کنید. به عنوان مثال در فصل گرم سال که می تواند به سوختگی بخش هایی از پای شما بر اثر تابش بیش از اندازه خورشید منجر شود، از کرم های ضد آفتاب و یا جوراب های ساق بلند توری استفاده کنید.

همچنین در روز های سرد از سال به فکر استفاده از انواع جوراب شلواری زمستانی یا شلوار لگ باشید.

در هر صورت انواع شلوار زخمی یا شلوار زاپ دار بسته به راحتی شما می تواند مورد استفاده قرار گیرد.