مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

شلوار زاپ دار

فرقی نمی کند که در کدام فصل از سال هستید، شلوار زاپ دار را می توانید در هر فصلی بپوشید. همچنین استایل های بسیاری وجود دارند که می توانند به شما کمک کنند تا این شلوار را در آن بگنجانید. درست همانند یک شلوار جین معمولی که می تواند در کمد لباس مردانه و لباس زنانه برای همیشه مورد استفاده قرار بگیرد.

ما در دیبامد تلاش می کنیم آن چه را برای جامعه ایرانی مناسب باشد عرضه کنیم. در واقع خرید یک شلوار زاپ دار در حالی که بدانید آن را می توانید چگونه با دیگر لباس های تان ست کنید جذابیت بیشتری دارد.

روش های پوشیدن شلوار زاپ دار

شلوار های زاپ دار یکی از چالشی ترین نمونه های شلوار زنانه  و شلوار مردانه به حساب می آیند. زیرا به شدت فهمیدن نحوه هماهنگ کردن آن با دیگر لباس هایتان می تواند شما را شیک پوش یا کاملا ضد مد نشان دهد.

اگر شما نتوانید از آن به خوبی در ظاهر خود استفاده کنید و به علاوه بخواهید با حرف بزرگتر ها که با دیدن آن می گویند برای این سوراخ های بزرگ پول داده ای؟! کنار هم نیایید، لذت زیادی از تجربه پوشیدن این مدل شلوار جین زنانه یا مردانه نخواهید برد.

با این همه نگران نباشید در این جا روش هایی ساده و زیبا برای پوشیدن این مدل از شلوارها آمده است که می توانیم آن ها را با هم دیگر بررسی نماییم.

  1. پوشیدن آن در مکان های آشنا

شاید برای آن که بتوانید برای اولین بار حس خوبی از پوشیدن شلوار های زاپ دار پیدا کنید، بهتر است آن را در محیط های آشنا و محافل صمیمی بپوشید تا برایتان به یک عادت تبدیل شود. از انواع تیشرت زنانه و حتی تیشرت مردانه می توانید استفاده کنید. استفاده از تاپ زنانه در فصل های گرم سال هم می تواند برای شما احساس راحتی و جرئت بیشتری را به همراه داشته باشد. انواع کفش های کتانی نیز می توانند همراهان خوبی در این استایل باشند.

  1. پوشیدن آن در روزهای گرم سال

به هیچ عنوان نمی توان در محیط های رسمی از شلوارهای  زاپ دار استفاده کرد. در حالی که می توان آن را روز های گرم تابستان با رعایت مواردی پوشید. برای راحتی بیشتر می توانید از جوراب شلوار زنانه توری استفاده کنید تا کمی پوشیدگی ایجاد شود و آن گاه شلوار خود را به همراه یک مانتو جلو باز بر تن کنید. شما می توانید برای راحتی بیشتر از انواع مدل های صندل زنانه نیز کمک بگیرید.

  1. در روزهای سرد سال

برای پوشیدن شلوار زاپ دار در روز های سرد مانند اواخر پاییز و اوایل زمستان می توانید ابتدا یک جوراب شلواری زمستانی را بر تن کرده و آن گاه شلوار زاپ دار خود را بر تن کنید. به این ترتیب پوشیدن یک پلیور زنانه در قسمت بالا تنه که رنگ آن با جوراب شلواری شما هماهنگ شده است زیبایی دو چندانی را به ظاهر شما می بخشد.

حرف آخر:

به یاد داشته باشید شلوار های زاپ دار یا همان شلوار زخمی یکی از شلوارهایی بود که برای اعتراض و جلب توجه طراحی شد. اگر خود را فردی می دانید که از این روحیه برخوردار است به دنبال آن بروید.