مشاهده همه 10 نتیجه

نمایش 9 24 36

شلوار راسته

شلوار راسته از جمله آیتم های لباس زنانه و مردانه ای است که هیچ گاه از خرید آن احساس پشیمانی نمی کنید. یافتن یک شلوار مناسب با لباس هایی که داریم می تواند نه تنها سبک و استایل شما را تحت تاثیر قرار دهد بلکه به اعتماد به نفس شما هم کمک می کند.

این مدل از شلوار زنانه و شلوار مردانه از آن جایی که از روی کمر و لگن به سادگی و بدون تنگی با آزادی چشم گیری عبور می کنند راحتی و آسودگی بسیاری برای پوشنده خود به همراه دارند.

مواردی که در ادامه این مقاله از دیبامد آمده است به شما کمک می کند تا با آگاهی بیشتری دست به خرید شلوار راسته بزنید.

نکاتی مهم در خرید شلوار راسته

شما می توانید در هنگام خرید اینترنتی و یا غیره به مواردی که در ادامه آمده است توجه کنید.

  1. پارچه

در واقع انتخاب پارچه برای انواع شلوار راسته نقشی کلیدی و حیاتی دارد. پارچه شلوار راسته می تواند از این بابت که بعد از مدتی فرم و ایستادگی شلوار شما را تحت تاثیر قرار دهد، اهمیت داشته باشد.

همچنین از آن جایی که این شلوار را به دفعات و تعداد زیاد بر تن خواهید کرد، نیاز است که از پارچه های قابل تنفس همچون کتان انتخاب شود تا به مرور برای شما آسیبی به همراه نداشته باشد.

اسپندکش بودن یک شلوار راسته همچون شلوار جین نیز نکته ای مهم است که باید به آن دقت کرد. در واقع این نکته مربوط به کشسانی بودن و یا عدم کشسانی بودن پارچه شلوار شما بر می گردد و به شما کمک می کند تا از فرم پایدار شلوار خود مطمئن باشید.

  1. سایز و فرم ایستایی

شلوار راسته تنگ و یا گشاد موضوعی است که باید در هنگام خرید آن را مورد بررسی قرار داد. بسیاری از شلوار هایی که از کمر تا انتها اندازه یکسانی دارند به علت گشاد تر بودن از سایز طبیعی شما دیگر آن زیبایی و کارایی لازم را در استایل شما نخواهند داشت. همچنین از مواردی که می توان به عنوان نکته ای مهم به آن اشاره کرد شلوار های تنگ و چسبان است.

لازم به ذکر است شلواری که فرم آن راسته است، یک شلوار راحت و بی شیله پیله به حساب می آید. هر گونه فرم دیگر که با سایز شما هماهنگی نداشته باشد باعث بر هم خوردن این تعادل دوست داشتنی می شود.

  1. رنگ شلوار

در واقع از نکاتی مهم در انتخاب انواع شلوار های مرسوم و متداول از جمله شلوار راسته، انتخاب رنگ آن است. شما با این شلوار قرار است در استایل های متعدد و ظواهر متفاوت حاضر شوید. هیچ نیازی به پوشیدن رنگ های عجیب و زننده ندارید. انتخاب رنگ هایی خنثی و معمولی می تواند به شما کمک کند تا کارایی و تعداد دفعات استفاده از شلوار خود را بالاتر ببرید. به این منظور لطفا از میان رنگ های زیر دست به انتخاب بزنید:

  • رنگ هایی نظیر سفید و مشکی
  • طوسی، خاکستری، ذغال سنگی
  • سورمه ای
  • زیتونی
  • آبی تیره دریایی