نمایش یک نتیجه

نمایش 9 24 36

شلوار جین 

در این دنیا و این روزها آیا زن و یا مرد مدرنی هست که بتواند کمد لباس خود را بدون یک شلوار جین تصور کند؟ اگر همه ما به سال های 1934 برگردیم قطعا از لوی اشتراوس (Levi Strauss ) و شرکت خوبش تشکر خواهیم کرد که شلوار های جینی که تنها تا آن زمان برای مرد ها طراحی شده بود را با تغییراتی اندک توانست به شکل یک شلوار زنانه تولید کند. آن ها این تبعیض جنسیتی را برای اولین بار شکستند و نتیجه ای دل نشین و ماندگار را رقم زدند.

در واقع امروزه ایده خرید و پوشیدن شلوار جین در سراسر کره زمین و توسط همه بانوان با استقبال روبرو شده است. هر ساله مدل های متنوع و زیبای آن ترند شده و به بازار می آیند تا بتوانند نیاز های همه سلیقه ها را پوشش دهند.

شما می توانید قبل از خرید شلوارهای جین از فروشگاه اینترنتی دیبامد با انواع مدل های این لباس پر طرفدار به خوبی آشنا شوید:

انواع مدل های شلوار جین

شلوار های جین از دهه 80 که برای اولین بار دیده شدند، تا به امروز تغییرات زیادی را از سر رد کرده اند. این مسیر طولانی از شلوار گاوچرانی تا یک شلوار اسکینی و پاره امروزی تنوع بی نظیری را ایجاد کرده است.

  1. شلوار های مشکی جین

یکی از نوآوری های اولیه در تهیه شلواری با جنس جین، استفاده از رنگ های مختلف به جز آبی بود. این شلوار می تواند پاهای شما را برجسته تر کند و با انوع لباس هایی که در بخش بالا تنه پوشیده می شوند، هماهنگی خوبی ایجاد نماید. جین های نرم و کششی در طولانی مدت می توانند راحت باشند و به شما احساس خوبی بدهند.

شما می توانید از انواع پیراهن گلدار زنانه و تاپ های نخی برای داشتن ظاهری زیبا به همراه این شلوار ها استفاده کنید.

  1. شلوار های سفید رنگ جین

این شلوار تمیز و سفید می تواند جلوه ای موثر برای شما ایجاد کند. حس پوشیدن این شلوار اگر متناسب با فرم اندام شما انتخاب شده باشد، ظاهری بی نظیر را برای شما رقم می زند. اگر از شلوار جین با فاق بلند به رنگ سفید استفاده می کنید می توانید انتهای تیشرت مشکی خود را در آن جمع کرده و شیک تر به نظر بیایید.

  1. شلواری های زخمی

برای طوفانی کردن جهان باید یک لباس طوفانی پوشید. این جمله راه کار خوبی برای طراحی انواع شلوار جین زخمی بود. این شلوار ها که با الهام از لباس های کارگران مزارع آمریکا و در اعتراض به عدم حمایت حقوق آن ها طراحی شده بود توانست در میان عموم هم وجهه مطلوب و دوست داشتنی ای را برای خود ایجاد کند.

  1. مام استایل 

اگر تا به امروز شلوار مام استایل را به پا نکرده اید، راحتی و آزادی بی نظیری را از دست داده اید. این مدل در حقیقت برای اولین بار در جهت راحتی افراد مسن طراحی و تولید شده بود. با گذشت زمان و ایجاد تغییراتی اندک امروزه به یک شلوار مردانه و زنانه محبوب در میان جوان ترها تبدیل شده است.