مشاهده همه 5 نتیجه

نمایش 9 24 36

شلوار جین زنانه

بدون شک شلوار جین زنانه همه کاره ترین و با دوام ترین مورد در کمد لباس زنانه است و آن ها با رنگ های زیبا و مختلفشان، شکل و اندازه و سبک های زیبایشان می توانند جلوه خاصی به هر کدام از استایل های ما ببخشند. شما ممکن است یک شلوار جین را با ظاهری که آراسته به شکل های گرافیکی با دست شده اند و یا اپلیکه هایی که روی آن به کار رفته اند د ربخش مد و هنر های دستی زنانه خریداری کرده و در مهمانی های دوستانه خود مورد استفاده قرار دهید. شما می توانید همچنین با کمک خلاقیت خود از شلوار های جین در انواع استایل های کژوال اسمارت هم استفاده کنید.

در هر حال شلوار زنانه ای که جین باشد، می تواند برای شما استایل های کلاسیک و بی دردسری را هم ارائه دهد.

شما می توانید از روش های مختلفی برای استفاده از شلوار های دنیم الهام بگیرید. همچنین مدل های متنوع آن به شما کمک می کند که این استایل ها را تجربه کنید.

روش های پوشیدن بی درد سر شلوار جین زنانه

با کمی ابتکار در به کار بردن طرح ها و مدل های متنوع شلوار جین زنانه شما می توانید ظاهر متفاوت و زیبایی را ایجاد کنید. از پوشیدن شلوار جین پسرانه گرفته تا مدل هایی که می توانیم بگوییم تنها برای استایل های کلاسیک طراحی شده اند. مهم نیست که شما به شلوار های لی علاقه ندارید. آن ها خود جای خود را در قلب شما پیدا خواهند کرد. کافی است یک بار آن ها را امتحان کنید.

  1. بلیزر، کت و پالتو

ترکیب هر کدام از موارد گفته در عنوان این قسمت با شلوار جین زنانه ترکیب زیبا و چشم نوازی را ارائه می دهد. شما می توانید به آسانی مدل هایی را مشاهده کنید که تنها با کمک یک بلیزر و شلوار جین توانسته اند ترکیب چشم نوازی را ارائه دهند. در عین حال می توانیم مواردی را مشاهده کنیم که با کمک یک پالتو زنانه پوشش مناسبی را برای فصل سرما بر تن کرده اند.

  1. پیراهن، شومیز، تاپ

اگر در فصل بهار و تابستان می خواهید به دیدن دوستان و اقوام نزدیک تان بروید، چه چیزی می تواند بهتر از پوشیدن یک پیراهن زنانه و یا یک شومیز زنانه مجلسی یا حتی یک تاپ زنانه مجلسی به همراه شلوار جین زنانه باشد؟

این ترکیب سبک و راحت به شما اعتماد به نفس می دهد و شما را به فردی شاد و پذیرنده عقاید مختلف در یک مهمانی دوستانه معرفی می کند. ترکیب صندل زنانه نیز با آن می تواند بر زیبایی شما بیفزاید.

  1. ژاکت، بلوز، پلیور

در انواع استایل های پاییزه معرفی شده می توان به ترکیب شلوار جین زنانه با

اشاره کرد. این مسئله که این استایل تا چه اندازه می تواند شما را گرم نگه دارد، موضوعی است که به طاقت خود شما و دمای محیط باز می گردد. اما استفاده از چکمه های ساق بلند به همراه شلوار جینی که چسبان باشند، از درست ترین انتخاب هایی است که پیش روی شما قرار دارد تا گرم و شیک باشید.