مشاهده همه 4 نتیجه

نمایش 9 24 36

شلوار اسلش زنانه

به تازگی شلوار اسلش زنانه ترندی شده و به کمد لباس زنانه بر گشته است. شاید با پوشیدن آن دیگران با نگاه عجیبی شما را نگاه کنند یا مثلا با کنایه به شما بگویند که آیا از جنگ با یک خرس بازگشته اید؟

با این همه شلوار های اسلش در میان انواع شلوار زنانه و خصوصا مدل های جین آن یکی از بهترین آیتم ها برای طراحان لباس است تا با آن مدل های زیادی را امتحان کنند.

اصولا شلوار های اسلش مانند شلوار زاپ دار زنانه طرفداران زیادی دارد و می تواند در انواع استایل های خیابانی و کژوال بنشیند. همچنین در انواع استایل های ضد مد هم جایگاه خوبی دارد.

شلوار اسلش زنانه چیست؟

شلوار های اسلش ظاهر منحصر به فردی دارند. در قسمت ران ها گشاد تر و هر چه به پایین و مچ پا نزدیک می شوند تنگ تر می شوند. تا به حدی که در قسمت پا با یک کش حالت گتر به خود می گیرند. در واقع شلوار اسلش زنانه را می توان یکی از شلوار های مناسب برای طبیعت گردی هم به حساب آورد. مدل های جیب دار آن می توانند در هنگام طبیعت گردی حسی از راحتی و اعتماد به نفس را به شما ببخشند.

انواع شلوار های اسلش

امروزه می توانید شلوار اسلش زنانه را همچون دیگر انواع شلوار های زنانه در رنگ ها و جنس های مختلف در بازار بیابید. آن ها به شدت پرطرفدار هستند و می توانند به شما کمک کنند تا راحت و منعطف باشید.

 1. شلوار های جین
 2. طرح ارتشی
 3. شلوار زاپ دار
 4. رنگ های ساده و یکدست
 5. تریکو و ورزشی

در واقع می توان گفت نمونه های ورزشی این شلوار برای مواقعی که شما می خواهید در باشگاه های ورزشی حضور پیدا کنید به همراه یک تیشرت زنانه ورزشی و یا حتی یک تاپ زنانه اسپرت، لوک زیبایی را تشکیل می دهد.

چه مواقعی بهتر است از شلوار اسلش استفاده نکنیم؟

از آن جایی که ظاهر این شلوار بسیار غیر رسمی است می توان گفت که از آن در مواقعی که می خواهید جدی تر ظاهر شوید، ابدا استفاده نکنید. یک شلوار اسلش زنانه می تواند برای موارد زیر مناسب باشد:

 • هنگام طبیعت گردی
 • پیاده روی عصرانه
 • رفتن به باشگاه ورزشی
 • و اگر یک فرد با استایل اسپرت هستید، در مهمانی های خودمانی تان

شلوار هایی با ظاهر و سبک و سیاق اسلش بسیار اعتیاد آور هستند به این معنی که خیلی کم اتفاق می افتد شما یکی از این شلوار ها را امتحان کنید و از پوشیدن آن برای دفعه بعدی صرف نظر کنید. شما هیچ گاه نخواهید توانست از پوشیدن آن ها دل بکنید. خصوصا اگر همواره با یک ظاهر ورزشی در انظار عمومی ظاهر می شوید.

چه کفش های با شلوار های اسلش بهتر ست می شوند؟

برای پاسخ به این پرسش می توان گفت شما می توانید با بررسی دقیق ظاهر کلی این شلوار ها، به نتیجه ای درست برسید. عموما این کفش ها مناسب ترند:

 1. کفش کتانی
 2. کفش اسپرت و ورزشی
 3. گیوه
 4. صندل زنانه های ورزشی