مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

شلوارک ورزشی

شلوارک ورزشی نه تنها برای انجام تمرینات ورزشی بلکه برای استراحت در منزل و یا حتی برای تجربه یک حس و حال خنک، در محل کار هم می تواند مناسب باشد.

در ماه های گرم، این شلوارک مردانه یا زنانه می تواند به شما کمک می کند تا از خفگی و گرمای بیش از اندازه جلوگیری کند. در گذشته شلوارک هایی که برای یک ورزش خاص مورد استفاده قرار می گیرند شاید چندان مورد توجه قرار نمی گرفت. اما امروزه همه ما می دانیم که به غیر از انجام تمرینات کاربرد داشته و اتفاقا می توانند برای ظاهری شیک و اسپرت، استایل فوق العاده ای را ایجاد کنند.

به نقل قول از سمونا فینلی، یکی از مطرح ترین مدیران خلاق برند های لوکس دنیا: شلوارک ورزشی مانند شلوارک های بسکتبال می توانند از بی نظیر ترین لوک های تابستانی را تشکیل دهند. زیرا با ظاهر آزاد و راحت خود می توانند از لوکس ترین استایل های خیابانی باشند. همه کاره و جالب توجه. به قول او آن ها برای پوشیده شدن در بیست و چهار ساعت از شبانه روز و هفت روز هفته کاملا مناسب و مفید هستند.

شلوارک ورزشی را چگونه در استایل خود بگنجانیم؟

امروزه انواع شلوارک ورزشی در کت واک های برند های لوکس نیز دیده می شود. به عنوان مثال برند سنت لورن ( Saint Laurent ) آن ها را در کانسپتی از دهه هشتاد مجددا به نمایش گذاشت. مانند یک تور مشکی در زیر دامن زنانه پف دار. و جالب تر آن که همراه با یک کت پوشیده شده بود.

در ادامه این مقاله دیبامد می توانید با انواع مدل های این نوع شلوارک  که تاکنون مورد استفاده قرار گرفته است و می تواند برای شما استایل های زیبایی را ایجاد کند آشنا می شویم.

  1. شلوارک های بلند

در واقع شلوارک ورزشی که تا زانو و بیشتر از آن باشد را می توانیم شلوارک بلند بدانیم. شما می توانید از این شلوارک ها در استایل های طبیعت گردی و ورزشی خود استفاده کنید. می توانید آن را همراه با کفش ورزشی زنانه یا مردانه به پا کرده و در مکان هایی که برایتان مناسب است استفاده کنید.

  1. شلوارک های گلف

این نمونه از شلوارک زنانه یا مردانه ورزشی را می توانید به آسانی با بسیاری از لباس های راحت همچون تیشرت مردانه برای آقایان و زیرمانتویی زنانه به همراه مانتو جلوباز برای بانوان هماهنگ کرد. در ادامه می توانید از انواع مدل های کفش کتانی استفاده کنید و به این ترتیب با اعتماد به نفس بسیار در خیابان راه بروید. همچنین می توانید از انواع صندل زنانه اسپرت برای بانوان و صندل مردانه برای آقایان استفاده کرد.

  1. شلوارکی برای تعطیلات

هیچ کدام از ما نمی توانیم در هوای گرم و یا شرجی در کنار دریا قدم بزنیم و شلوارک ورزشی که به ما کمک می کند از گرما تلف نشویم به پا نکنیم. در واقع می توان گفت این یک لوک بی نظیر برای راه رفتن در طبعیت است: