مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

شلوارک نخی زنانه

از جنس نخ برای تولید شلوارک نخی زنانه استفاده می شود. هنگامی که جنس نخ و پلی استر با هم استفاده می شود دوام این مدل لباس بیشتر می شود. زمانی که از جنس نخ استفاده می شود دوام کمتر می شود در حالی که به طور معمول نخ برای پوست هیچ گاه ضرری ندارد و احساس راحتی فوق العاده ای دارد در هنگام پوشیدن به ارمغان می آورند.

درباره شلوارک نخی زنانه

برای پوشیدن پایین تنه  آسان شلوارک مورد استفاده قرار می گیرد. پوشیدن شلوارک یا شلوار کوتاه هم در بین زنان و هم در میان مردان رایج و معمولی است.

مقدار پارچه ای که در شلوارک زنانه به کار می رود کم می باشد. بنابراین گاها از شلوار معمولی ارزان تر می باشد. با توجه به قد افراد شلوارک های زنانه اندازه های مختلفی دارند.

بعضی از مدل های این نوع لباس بالای زانو می باشند و برخی بلند تر می باشند.

لباس زنانه ای که انتخاب می کنید باید با فرم اندام شما تناسب داشته باشد. همچنین مدل لباس و فرم اندامتان از همیشه زیبا و جذاب تر به نظر برسد. بنابراین توجه به این دو نکته:

  1. رنگ پوست
  2. فرم اندام

از جمله مواردی هستند که هنگام خرید و تهیه لباس لازم است مورد توجه قرار بگیرند.

تونیک های زنانه خانگی بر اساس مدل هایی که دارند برای دور همی های خانوادگی و مهمانی های کوچک مناسب اند. شما می توانید یک شلوارک نخی زنانه را نیز با آن ها ست کنید.

به نحوی که پایین زانو و حتی کمی از بالا تر مچ پا را می پوشاند. به لحاظ نوع پارچه شلوارک ها تنوع زیادی دارند. شلوارک ها می توانند در جنس های گوناگونی مانند

  1. شلوارک نخی
  2. شلوارک زنانه کتان
  3. شلوارک ساتن
  4. شلوارک پلی استر

تولید شوند که در سایت فروشگاهی دیبامد این شلوارک ها با قیمت مناسبی برای خرید مشتریان عزیز عرضه می گردد.

تاریخچه شلوارک

مدل قدیمی ترین نوع لباس که در جنگ جهانی دوم طراحی شد لباس برمودا نام داشت که در ارتش انگلیس در آن دوران از این شلوار ها استفاده می شده است.

دلیل اینکه تولید شلوارک ها به وجود آمدند و ترند شدند کمبود پارچه بود. البته بلندی این شلوارک های به گونه ای بود که تا زانو می رسید.

انواع مدل های شلوارک نخی زنانه

  1. شلوارک نخی

به طور معمول برای شلوار های خانگی از نخ استفاده می کنند. به این دلیل که نخ برای پوست هیچ ضرری ندارد. به طور معمول می توان گفت شلوارک راحتی زنانه نیز از این مدل است.

  1. شلوارک با جنس ملانز و دورس

از پرطرفدار ترین شلوارک ها، شلوارک های اسپرت می باشند که در منزل و باشگاه پوشیده می شود و جنس آن ها از ملانژ و دورس است.

  1. شلوارک جین

شلوارک زنانه لی از جمله شلوارک هایی است که پایه اصلی آن پنبه است. این شلوارک ها شیک هستند و در میان افرادی که علاقه به پوشیدن شلوار جین دارند این نوع شلوارک محبوب است.

  1. شلوارک نخی زنانه و پلی استر

 این شلوارک انعطاف زیادی دارد و در همگان انجام حرکات ورزشی مناسب تر است.