مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

شلوارک زنانه مجلسی

وقتی دمای هوا بالا می رود طبیعی است که بخواهیم زمان هایی که به مهمانی می رویم از شلوارک زنانه مجلسی استفاده کنیم. درواقع تمایل ما به عریان بودن و گرمای محیط شرایطی را فراهم می رود که شما بخواهید بسیاری از لباس هایی را که در حالت معمولی برای فرار از گرما بر تن می کنید در مواقع حضور در مهمانی ها هم به گونه ای بپوشید. با این حال استفاده از شلوارک زنانه به راحتی پوشیدن یک تاپ زنانه نیست.

یاد گیری نحوه درست پوشیدن یک شلوارک به ما کمک می کند تا در عین خنک بودن شیک به نظر بیاییم و اعتماد به نفس خود را افزایش دهیم.

نکاتی در رابطه با پوشیدن شلوارک زنانه مجلسی

اگر شما هم فکر می کنید ممکن است به طریقی نتوانید از شلوارک های زیبا و مجلسی خود استفاده کنید و یا در هنگام خرید شلوارک مجلسی دچار تردید هستید، راهنمای زیر می تواند به شما کمک کند تا به سوالات خود پاسخ دهید.

  1. تناسب را رعایت کنید

همواره این مطلب را که هر لباسی باید یک قسمت پوشیده داشته باشد را رعایت کنید. شلوارک زنانه مجلسی ای که تهیه می کنید نباید به گونه ای باشد که لباس زیر زنانه شما را نشان ندهد. به این ترتیب موارد زیر رعایت کنید:

  • عدم گشادی کمر شلوارک
  • عدم کوتاه بودن بیش از اندازه شلوارک شما
  • تنگ بودن بیش از اندازه پاچه ها به گونه ای که شما را در حین نشستن آزار دهد.
  1. داشتن یک لباس زیر مناسب

همواره به شورتی که می خواهید زیر شلوارک زنانه مجلسی که بپوشید دقت کنید. اگر پاچه های شلوارک شما بسیار کوتاه است، ممکن است لباس زیر شما را از زیر نشان دهد. و تنگ بودن آن می تواند تا حد زیادی موجب معذب بودن شما شود.

همیشه بیکینی ها می توانند گزینه ایمن تری به شمار بیایند. پس همواره بکوشید تا قبل از رفتن به مهمانی لباس زیر خود را در آینه چک کنید تا ردی از آن معلوم نباشد.

  1. شلوارک خود را با دیگر لباس ها ست کنید

در اکثر موارد، شما می توانید با شورت های کوتاهی که دارید، ترکیب بندی مشابه با شلوار زنانه های معمولی را امتحان کنید. اگر شلوارک زنانه مجلسی که می پوشید از طرح هایی بر خوردار است می توانید آن را با یک تیشرت زنانه ساده بپوشید. همچنین از ترکیب رنگی مناسب استفاده کنید. به طور مثال می توانید یک شلوارک نارنجی را به همراه یک پیراهن قهوه ای رنگ بر تن کنید.

  1. قد لباس های خود را با شلوارک تنظیم کنید

شاید در مواردی اندک پوشیدن تیشرت بلند زنانه به طوری که پاچه های شلوارک شما نمایان نیست ایرادی نداشته باشد، اما برای شرکت در یک مهمانی این موضوع چندان درست نیست. زیرا می تواند توجه زیادی را به سوی پاهای شما معطوف کند و این موجب معذب بودن خودتان می گردد.

بنابراسن در انتخاب شومیز زنانه و یا پیراهنی که می خواهید به همراه آن بپوشید دقت کنید. تلاش کنید تا لباسی که انتخاب می کنید از میانه باسن شما پایین تر نرود.