مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

شلوارک زنانه اسپرت

شاید پوشیدن شلوار زنانه ورزشی به تازگی خیلی طرفدار پیدا کرده باشد و ترندی شده است. اما ندانستن این موضوع که چگونه آن را بر تن کنید، می تواند بسیار خطرناک باشد. اما تغییر سیلوئت ها به اندازه ای که بتواند تا حدی شما را لاغر تر نشان دهد از فواید پوشیدن این نمونه از مدل های شلوارک زنانه است.

در این میان برخی از نمونه های شلوارک زنانه اسپرت همچون شلوارک های بسکتبالی و شلوارک نخی زنانه توانسته اند طرفداران بیشتری داشته باشند. بسیاری از بلاگر ها و اینفلوئنسر ها توانسته اند با کمک این شلوارک ها لوک های زیبایی را برای خود ایجاد کنند.

شاید دلایلی که می تواند این شلوارک ها را محبوب کند موارد زیر باشد:

 1. راحتی بسیار
 2. زیباتر نشان دادن پاهای شما

چطور شلوارک زنانه اسپرت را در استایل خود جای دهیم؟

همانطور که می دانیم شلوارک های ورزشی می توانند کاربرد زیادی در استایل ورزشی شما ایفا کنند. در واقع این شلوارک ها به شما کمک می کنند تا ظاهری اکتیو تر داشته باشید و بتوانید به آسانی به راه رفتن و حتی انجام فعالیت های ورزشی خود بپردازید.

 1. لباس تمرین

اگر در محیط باشگاه ورزشی خود از اینکه پوست بدنتان با دستگاه ها و محیط آن جا در تماس باشد بدتان نمی آید، پوشیدن شلوارک زنانه اسپرت بهترین گزینه است. در واقع می توان گفت پوشیدن شلوارک های ورزشی به شما کمک می کند تا بهتر فعالیت ها و تمارین ورزشی خود را انجام دهید. همچنین به کنترل بهتر دمای بدنی شما کمک می کند.

 1. به عنوان لباس راحتی

شما می تواند از شلوارک ورزشی خود به عنوان شلوارک زنانه راحتی نیز استفاده کنید. در واقع یکی از بامزه ترین مدل هایی که می توانید در محیط منزل استفاده کنید پوشیدن لباس های یک بازیکن خاص و معروف از یک رسته ورزشی است. تصور کنید یک تاپ زنانه را به همراه شلوارک زنانه اسپرت معروف بر تن کرده اید که نام یک بسکتبالیست معروف را بر روی خود دارد.

 1. به عنوان تم مهمانی

گاهی دعوت شدن به یک مهمانی با تم لباس های ورزشی می تواند جذابیت و هیجان زیادی را به شما بدهد. برای این کار بهتر است یک شلوارک زنانه اسپرت را به همراه یک تیشرت زنانه اورسایز برتن کنید و شبیه یه یک رقاص هیپ هاپ شوید.

ترکیب شلوارک ورزشی به همراه تیشرت پولو هم می تواند از شما شکل و ظاهر یک بازیکن تنیس را بسازد. در این حالت می توانید از انواع مدل های شلوارک زنانه کتان استفاده نمایید.

در واقع بهتر است به یاد داشته باشید که همیشه تنوع در پوشیدن لباس ها باعث می شود روحیه شاد تری داشته باشید.

 1. شلوارک به عنوان لباس فرم تیم شما

این موضوع را شاید نتوانید در بسیاری از ورزش های بانوان در ایران مشاهده کنید. اما چیزی که مهم رعایت و اصول صحیح استفاده از آن است. در واقع شما می توانید شلوارک خود را به طریقی همچون استاندارد جهانی انتخاب کنید از این جمله می توان به ورزش های زیادی اشاره کرد:

 • فوتبال
 • بسکتبال
 • والیبال
 • دو و میدانی
 • و…