مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

سویشرت زنانه کلاه دار

زمانی که پوشیدن یک تیشرت معمولی برای رفتن به بیرون از خانه کافی نبود، سویشرت زنانه کلاه دار یا همان هودی ها به بازار آمدند. در ابتدا این کارایی که برای ورزشکاران به نظر مفید می آمد باعث شد تا این گونه از لباس زنانه تنها برای ورزشکاران مناسب باشد. در واقع هودی ها این پتانسیل را داشت که در استایل های ورزشی و خیابانی به خوبی بنشیند.

هودی ها با ظاهری که دارند می توانند پوشنده خود را فردی خشمگین و معترض و همچنین گوشه گیر و منزوی نشان دهند. مخصوصا وقتی شما آن ها را می پوشید، زیپشان را بالا می کشید و دست هایتان را در جیب گذاشته و با هنذفری موسیقی گوش می کنید.

تاریخچه سویشرت زنانه کلاه دار و استفاده از آن

در زمان های خیلی دور و در میان خیابان های تاریک و کم رفت آمد بنگاه هایی که به معاملات قمارگونه دست می زدند، هودی ها لباس پیروز مندانی بود که برنده بازی بودند. اما کمی بعد یک شرکت تولید محصولات ورزشی با نام “champion products ” اولین سویشرت زنانه کلاه دار را برای بانوان ورزشکار و همچنین سویشرت مردانه را برای آقایان طراحی کرد.

این ابتکار عمل به سرعت مورد استقبال دیگران قرار گرفت. زیرا هودی ها می توانستند با شکل راحت و زیبای خود ورزشکاران را بعد از تمرینات ورزشی گرم نگه دارند. همجنین عرق بدنشان را خشک می کرد و آن ها را در شرایط آب و هوایی مختلف، متعادل نگه می داشت. از آن زمان تا کنون هودی ها علاوه بر گرمکن برای ورزشکاران به آیتمی پر کاربد برای رقاصان هیپ هاپ تبدیل شده است و ما امروزه آن را در فرهنگ هیپ هاپ، اسکیت بازان، اسنوبورد سوراران، جوانان خشمگین و معترض و دانشجویان  و خوانندگان استیج های کلوب های شبانه مشاهده  می کنیم.

بازگشت هودی ها

در حال حاضر با شروع هفته های مد بسیاری از مجلات و رسانه های مد لباس هایی را برجسته می کنند که می توانند برای مردم امروز کاربردی تر باشند. از این میان می توان به هودی هایی اشاره کرد که دوباره به مد بازگشته اند و می توانند نیازهای زیادی را برای مردم امروز برآورده کنند.

یک سویشرت زنانه کلاه دار عملا ویژگی های زیر را داراست:

  • راحتی
  • راحتی
  • و راحتی

به این ترتیب دیگر جایی برای شک کردن در این نکته که چرا نباید از گردونه خارج شوند باقی نمی ماند. بازگشت هودی زنانه  به همه ما  ثابت کرد که بانوان امروز به دنبال پوشیدن استایل های راحت و ورزشی هستند.

پنج استایل با هودی زنانه

شما می توانید سویشرت زنانه کلاه دار خود را به هر یک از روش های گفته شده در ادامه تجربه کنید.

  1. بخشی از استایل لایه لایه

در واقع می توانید به آسانی همانند یک ژاکت زنانه در استایل های غیر رسمی و کژوال از هودی ها استفاده کنید.

  1. به عنوان یک استایل ورزشی

در استایل های ورزشی و بر روی تیشرت زنانه خود می توانید از سویشرت زنانه کلاه دار استفاده کنید.

  1. زیر کت و بلیزر

از ساده ترین استایل های پاییزه استفاده از هودی های زیر بلیزر است.

  1. زیرسارافن 

برای پوشیدن سارافن دیگر می توانید هیچ نگرانی از بابت پوشیدن زیر مانتویی زنانه نداشته باشید.

  1. همراه با پالتو

ترکیب سویشرت زنانه کلاه دار به همراه پالتو زنانه علاوه بر گرمای بیشتر ظاهر شما را از کلاسیک بودن به سمت استایل کژوال سوق می دهد.