مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

سویشرت زنانه زیپ دار

اگر تا به امروز از مدل های سویشرت زنانه زیپ دار را تهیه نکرده اید، باید گفت یکی از فرصت های خوب برای امتحان کردن لباس سبک و کارامد را از دست داده اید.

از زمانی که اولین مدل های سویشرت زنانه وارد بازار شد تا به امروز مدل های بسیار متنوعی از آن به مرحله طراحی و تولید رسیده است. همه این مدل ها کاربرد ها و طرفداران مخصوص به خود را دارند. مزیت های عمده این مدل از لباس زنانه های گرم در سبکی ، تنوع پوشش و راحتی در استفاده از آن است.

نحوه استایل بندی با یک سویشرت زنانه زیپ دار

مواردی که در ادامه این مقاله آمده است به شما کمک می کند تا با خرید یک سویشرت زنانه زیپ دار بتوانید انواعی از مدل های زیبای استایل خیایانی را امتحان کنید. این مدل از آیتم ها تا حدودی لباس های یونیسکس به حساب می آیند. شما می توانید از نمونه سویشرت مردانه نیز در صورتی که سایز آن مناسب شما باشد استفاده کنید. این سویشرت ها در صورت بزرگ بودن می توانند یک مدل اورسایز مناسب باشند و در بسیاری از موقعیت ها کاربرد داشته باشند و با پوشیدن آن می توانید خدمت زیادی به مد پایدار نمایید.

  1. مثل یک بلوز از آن استفاده کنید

چه فرقی می کند که یک سویشرت زنانه زیپ دار پوشیده باشید و یا یک بلوز زنانه جلو بسته . در واقع می تواند سویشرتی که زیپ آن بسته شده است کاملا شبیه به یک بلوز باشد و می توان از آن به همین صورت هم استفاده کرد. شما می توانید از سویشرت خود در مواقعی که یک شلوار لگ به پا کرده اید استفاده نمایید.

  1. شلوار های یوگا

ترکیب یک سویشرت زنانه زیپ دار با شلواری های یوگا به طوری که مانند لگ ها چسبان باشند، معرکه است. ترکیب رنگ های مختلف و زیبا را امتحان کنید. همچنین از انواع مدل های قدی لگ ها و ساپورت های ورزشی.

  1. کفش های اسپرت بپوشید

کفش اسپرت زنانه را می توانید به کرات با انواع مدل های سویشرت زنانه اسپرت ترکیب کنید. این موضوع را یکبار امتحان کنید  تا برای همیشه ذائقه تان را در لباس راحت پوشیدن تغییر دهید.

  1. برای لایه لایه پوشیدن

اگر جایی هستید که در صورت تغییر دمای محیط نیاز به کم کردن یا بیشتر کردن لایه های لباسی خود دارید، حتما از نمونه های زیپ دار سویشرت استفاده کنید. این کار به شما کمک می کند تا به خوبی با دمای محیط انطباق داشته باشید. در مواردی حتی این سویشرت ها خود می توانند از تعریق بیش از اندازه و یا سرد شدن بیش از اندازه شما پیشگیری کنند.

  1. استفاده از انواع شلوارک ها

ترکیب سویشرت زنانه زیپ دار به همراه انواع مدل های شلوارک زنانه نیز از آن استایل های جذابی است که طرفداران بیشماری دارد. به طور مثال می توانید در این استایل از انواع

استفاده نمایید. در هر صورت سویشرت ها حتی اگر مدل های اورسایز آن باشد برای استایل های اسپرت و خیابانی و ترکیب با انواع آیتم هایی که مربوط به این ظاهر می باشند، مناسب هستند.