مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

سویشرت زنانه بلند

امروزه همه ما به خوبی با مدل های متنوع سویشرت بلند زنانه آشنایی داریم. مطمئنا همه شمایی که دارید این مقاله دیبامد را مطالعه می کنید یک نمونه از آن را قبلا خریداری کرده اید و یا قصد خرید یک سویشرت زنانه را دارید که با این مدل طراحی شده است. این مدل از سویشرت ها در فصل پاییز ظاهری بسیار دوست داشتنی و آرام دارند. احساس راحتی و دنج بودن، گرم و نرمی آن به شدت اعتیاد آور است. در مرحله بعد سیلوئت زیبایی را با سایر آیتم های لباس زنانه تشکیل می دهند. به عنوان مثال شما می توانید به راحتی این لباس را با انواع مدل دامن زنانه، شلوار و کفش زنانه بر تن کنید.

چند روش برای پوشیدن سویشرت زنانه بلند

برای داشتن روزهایی گرم در دی و بهمن، پوشیدن یک سویشرت زنانه اورسایز بسیار مناسب است. شما می توانید هر کدام از استایل هایی که در ادامه آمده است را به همراه سویشرت خود امتحان کنید. این موارد به شرح زیر می باشد:

  1. ظاهر پسرانه

هرچه باشد استایل هایی که در آن انواع کت و شلوار زنانه یا تیشرت زنانه اورسایز باشد می تواند شما را به یاد استایل های پسرانه بیندازد. سویشرت های بلند نیز از این قاعده مستثنی نیستند. شما می توانید یک جوراب شلواری زنانه مشکی  را به پا کرده و روی آن یک شلوار زنانه به رنگ مشکی بپوشید. آن گاه سویشرت زنانه بلند خود را بر تن کرده و یک کلاه نقابدار را امتحان کنید. در آخر می توانید یک جفت کفش کتانی را هم با آن ست کنید.

  1. شلوار های جین 

برای اضافه کردن کمی هیجان به استایل خود می توانید از شلوار زنانه زاپ دار استفاده کنید. در واقع استفاده از مدل های متنوع شلوار جین با سوییشرت ها همواره ترکیب زیبا و هماهنگی را ارائه می دهد. تنها باید به این نکته توجه داشت که اگر شما می خواهید از یک سویشرت زنانه بلند استفاده نمایید بهتر است آن را همراه با یک شلوار چسبان و تنگ امتحان کنید. زیرا گشاد بودن لباس شما تا حد زیادی در هنگام ترکیب با شلوار جین تنگ تعادل زیبایی به خود می گیرد.

  1. ترکیب سویشرت با دامن

شما می توانید برای آنکه استایل های زنانه تری را امتحان کنید به همراه سویشرت اورسایز و بلند خود از انواع مدل دامن کوتاه استفاده نمایید. اگر بخواهید یک استایل متناسب داشته باشید می توانید دامن کلوش یا نیم کلوش کوتاه راه به همراه سویشرت بلند خود بر تن کنید. این انتخاب گرچه شما را جوان تر نشان می دهد اما ترکیب فوق العاده است که شما را به استایل های پرپی نزدیک تر می کند. در واقع شما شبیه به دانش آموزان یک مدرسه با ظاهری که لباس فرم مدرسه شان را بر تن کرده اند، شبیه شده اید.

  1. با یک تیشرت امتحان کنید

اگر در فصل سرما می خواهید گرمای بیشتری را تجربه کنید بهتر است از یک تیشرت زنانه بلند و ساده برای ظاهر خود استفاده کنید. در واقع شما می توانید از یک تیشرت اورسایز را به طوری که انتهای آن از زیر سویشرت زنانه بلند شما دیده می شود استفاده کنید.