مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

سویشرت زنانه بدون کلاه

بعد از آنکه مدل های هودی بازار را فراگرفتند، طراحان به فکر سویشرت زنانه بدون کلاه برای کاهش لایه های لباس ورزشکاران افتادند.

شاید وقتی برای اولین بار این مدل از سویشرت ها روانه بازار شد، هیچ کس نمی دانست که آن ها  چگونه می توانند به جزئی تفکیک ناپذیر از لباس های ورزشکاران، کوهنوردان و افرادی که می خواهند در خیابان راه بروند تبدیل شوند.

می توانید با خواندن روش هایی که در ادامه آمده است از خرید سویشرت زنانه خود از دیبامد لذت ببرید:

پنج روش برای پوشیدن سویشرت زنانه بدون کلاه

  1. ظاهری آرام

این که بگوییم برای خود استایلی آرام دست و پا کنید، به این معنی نیست که بخواهید از شلوار جین زنانه یا لباس های الیاف طبیعی که در بخش مد و هنرهای دستی قرار گرفته اند استفاده نمایید. شما می توانید از انواع شلوار های راسته و شلوار لگ به همراه یک تیشرت ساده استفاده نمایید. همچنین اگر در یک روز پاییزی هستید می توانید یک سویشرت زنانه بدون کلاه را به همراه یک کلاه لبه دار بپوشید.

  1. ظاهر باحال

برای داشتن ظاهری کول و معرکه می توانید از سویشرت زنانه بدون کلاه استفاده کنید. به این ترتیب که یک سویشرت پوشیده روی آن پالتو زنانه یا بلیزر بپوشید و آن گاه با پوشیدن یک توربان زنانه یا شال زنانه ظاهرمان را تکمیل کنیم.

  1. سرتا پا را مشکی بپوش

برای همه کسانی که دوست دارند کمی خاص و مرموز جلوه کنند این استایل می تواند مناسب باشد. در واقع این فرم لباس پوشیدن می تواند به شما کمک کند تا لاغر تر و کشیده تر هم به نظر برسید. شما می توانید روی یک سویشرت زنانه بدون کلاه خود که به رنگ مشکی است، از یک کت چرمی استفاده کنید. آن گاه شلوار مشکی رنگ چسبانی بپوشید و سپس آن را با یک شال مشکی و سایر اکسسوری هایی که رنگشان تیره، نقره ای یا طلایی است استفاده نمایید.

چکمه های مشکی هم به عنوان کفش زنانه می تواند حس بهتری را به دیگران در هنگام مواجهه با شما منتقل نماید.

  1. ظاهر شلخته

گاهی اوقات دوست داریم طوری به نظر برسیم که انگار همین الان است که لباس پوشیده ایم. در واقع این استایلی است که به ما کمک می کند تا کمی خود خود مان باشیم وقتی که حوصله نداریم. برای این منظور تنها پوشیدن یک سویشرت زنانه بدون کلاه کافی نیست. از قضا شما باید یک سویشرت زنانه بلند را بر تن کنید.

اگر آستین های آن بلند هم هست، از تا زدن آن خودداری کنید. بگذارید تا در سویشرت خود غرق شده و احساس دنج بودن پیدا کنید. اگر دوست دارید می توانید یک شلوار زنانه راحتی به پا کرده و یا از یک شلوارک زنانه کمک بگیرید.

  1. ظاهری شیرین و دخترانه

جالب است که اگر شما یک سویشرت زنانه بدون کلاه داشته باشید می توانید به راحتی استایل های دخترانه ای را با آن امتحان کنید. می توانید انواع مدل دامن زنانه استفاده کنید و انواع اکسسوری زنانه مو که می تواند مدل های موی شما را دخترانه نشان دهد.