مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

سویشرت زنانه اسپرت

از جمله مدل های لباس های اسپرت که برای بانوان مناسب می باشد می توان سویشرت زنانه اسپرت را نام برد. این لباس برای پوشیدن در مکان های مختلفی همانند سالن های ورزشی، باشگاه و .. گزینه مناسبی است. سویشرت زنانه اسپرت در میان بانوان به عنوان لباس گرم زمستانی نیز محبوب است. البته افراد بسیاری سویشرت زنانه ای که دارای بافت نازک تری است را برای فصل بهار که قطعا همراه با نسیم خنکی می باشد را انتخاب می کنند. پوشیدن تیشرت زنانه و یا حتی یک تاپ زنانه در زیر آن باعث می شود تا در این شرایط که همراه با نسیمی خنک است، در صورت گرم شدن می توان لباس گرم را از تن خارج کرد.

از ویژگی های مثبت سویشرت اسپرت  کاربردی بودن آن است و در هنگامی که در بیرون از منزل و یا در منزل مشغول انجام فعالیت هستید، می توانید از آن استفاده نمایید.

سویشرت ها از جمله لباس هایی هستند که از نظر طرح متنوع هستند و این به طرفداران این مدل امکان انتخاب لباسی را می دهد که هم رنگ و تن پوش مناسبی داشته باشد. سویشرت و هودی شبیه یکدیگرند و در ایران اشتباها به هودی سویشرت گفته می شود. اما سویشرت زنانه کلاه دار در اصل هودی است و نمونه های بدون کلاه آن سویشرت هستند.

چه پارچه ای برای سویشرت زنانه اسپرت مناسب می باشد؟ 

مخلوط پنبه و پلی استر ازجمله پارچه هایی هستند که بر جستگی هایی در تار و پود خود دارند و می توانند برای یک لباس زنانه اسپرت مناسب باشند.

پارچه هایی که از جنس پشم هستند به دلیل ضخامت زیادی که دارند برای افرادی که در مناطق سردسیر زندگی می کنند مناسب می باشند. پارچه هایی که جنسشان نخی و ضخیم می باشد در برابر سرما به اندازه پارچه های پشمی خوب و مناسب نیستند. البته پنبه و پارچه الیاف طبیعی لطیف تر هستند اما دقت داشته باشید که برخی از پوست ها به بعضی از پارچه ها حساسیت دارند. لذا انتخاب شما بستگی به نوع پوستتان دارد.

انواع پارچه مناسب سوییشرت عبارتند از:

  1. پارچه لاکرا
  2. پارچه دورس
  3. پارچه پشمی
  4. پارچه ویسکوز

انتخاب سویشرت زنانه مطابق با فرم بدنی

سویشرت هایی با جنس کش یا هر جنسی که به بدن می چسبند برای آن دسته از بانوانی که مایل نیستند برجستگی های بدن خود را نشان دهند، مناسب نیستند. انتخاب سویشرت های زنانه ای که برای سایزتان مناسب باشد جهت جلوگیری از گم شدن در لباس خیلی ضروری است. گفتنی است این مدل لباس دارای برش هایی گشاد و تنگ است.

نکاتی در خصوص پوشیدن سویشرت زنانه

سویشرت یقه گرد هنگامی که با شلوار جین جذب و یا دامن کوتاه زنانه ست شود، برای خانم هایی که اندام لاغری دارند و سینه های کوچکی دارند انتخاب مناسبی محسوب می گردد.

اما برای خانم هایی که سینه های بزرگ و فرم بدنی شان دایره می باشد توصیه می شود تا سویشرت زنانه ای که می پوشند مدل یقه باز و تا شانه باشد. به این فرم یقه اصطلاحا یقه قایقی نیز گفته می شود. چکمه های بلند با سویشرت زنانه اسپرت که کوتاه است برای خانم های کوتاه قد مناسب است. پوشیدن سویشرت برای آن دسته از بانوانی که اهل مد هستند و خواهان این مورد هستند که استایل اسپرتی داشته باشند بسیار مناسب است. داشتن استایلی که از نوع ورزشی باشد تنها مناسب رفتن به باشگاه و یا پیاده روی نیست. بعضی از افراد و به خصوص بانوان دوست دارند گاهی با این استایل در مکان های عمومی نیز ظاهر شوند.