مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

سرهمی زنانه کوتاه

اصطلاح سرهمی زنانه کوتاه در واقع نشان از متصل بودن یک پیشند که با دو بند روی شانه ها قرار می گیرد با یک شلوارک زنانه است.

شاید این موضوع که بتوان شلوار هایی را به شکل سرهمی زنانه مورد استفاده قرار داد کمی دور از ذهن باشد یا کودکانه به نظر برسد. اما باید گفت گاهی برای تنوع هم که شده می توان این استایل شاد را به طور ویژه مورد توجه قرار داد.

روش هایی برای استفاده از سرهمی زنانه کوتاه

شما می توانید با توجه به سلیقه خود در فصل تابستان و بهار به راحتی از سرهمی کوتاهی که دارید استفاده کنید. شاید با آمدن فصل پاییز از خرید سرهمی هایی با این شکل و ظاهر اجتناب کنید. ما در دیبامد به شما می گوییم که می توانید از آن در همه فصول سال استفاده کنید.

  1. ترکیب با جوراب های ساق بلند

شما می توانید از انواع جوراب فانتزی زنانه برای تکمیل یک ظاهر زیبا و دخترانه استفاده کنید. برای این منظور می توانید از جوراب هایی که طرح ها و پترن های فانتزی دارند به همراه سرهمی خود بپوشید. استفاده از انواع صندل زنانه و یا کفش کتانی می تواند جذابیت ظاهر شما را دو چندان کند.

  1. تیشرت هایی با آستین های بلند

انواع مدل تیشرت زنانه، همواره در هنگام پوشیدن سرهمی ها می توانند به کمک شما بیایند. معمولا شما می توانید در صورت پوشیدن یک سرهمی زنانه کوتاه از انواع تیشرت آستین بلند زنانه هم استفاده کنید.

  1. ترکیب با انواع بلوز و ژاکت

رفته رفته با سرد شدن هوا شاید دیگر نتوان نمونه های سرهمی زنانه نخی را پوشید. اما می توان از مدل های ضخیم و گرم تر آن بهره مند شد. معمولا پارچه های مخمل کبریتی و پشمی هستند که در تهیه آن ها به کار رفته است. شما می توانید سرهمی زنانه کوتاه را هم در فروشگاه ها خریداری کنید که از این پارچه ها تهیه شده اند.

به این ترتیب شما می توانید با کمک یک ژاکت زنانه و یا یک بلوز زنانه به همراه این مدل از سرهمی ها برای روز های پاییزی محیا شوید.

  1. استفاده از انواع جوراب شلواری

فرقی نمی کند که تابستان باشد یا زمستان، در محیط باز باشد و یا بسته. شما می توانید از انواع مدل جوراب شلواری زنانه برای همراهی با سرهمی زنانه کوتاه خود استفاده نمایید. به این ترتیب که برای روز های گرم از جوراب شلواری های نازک و روز های سرد از جوراب شلواری زمستانی بهره بگیرید.

در هر حال استفاده از جوراب شلواری ها در مواقعی که رنگ پوست شما تغییر کرده و یا تمایلی به نشان دادن پاهای خود ندارید، ایده خوبی به حساب می آید.

  1. انواع کفش، کلاه و کیف

سرهمی زنانه کوتاه در واقع تقلیدی از استایل های لباس بچه گانه است. برای پوشاندن سر خود می توانید از موارد زیر استفاده کنید:

همچنین کوله پشتی زنانه به استفاده از کیف دستی ارجحیت دارد.