مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

سرهمی زنانه نخی

فصل تابستان فرا می رسد و یکی از زیبا ترین لباس هایی که می توان در این فصل پوشید سرهمی زنانه نخی است. شاید دور از واقعیت نباشد که این لباس زنانه زیبا با گذر زمان نه تنها قدیمی تر نشده بلکه روز به روز بر محبوبیتش افزوده می شود. شما می توانید مدل هایی از سرهمی زنانه را که از پارچه های نخی تهیه شده است به همراه همان خاصیت هایی که یک لباس با الیاف طبیعی دارد و همان ویژگی های سرهمی های بامزه و شاد زنانه استفاده کنید.

خواندن این مقاله دیبامد به شما کمک می کند تا برای خرید سرهمی زنانه نخی خود اقدام کنید.

روش های پوشیدن سرهمی زنانه نخی

سرهمی های نخی یک نمونه جذاب و دیدنی هستند که با الهام از سرهمی دخترانه طراحی و تولید شده اند. در تهیه و آماده سازی آن ها از پارچه های الیاف طبیعی استفاده می شود. در واقع این لباس ها به طرز شگفت انگیزی کمک می کند تا خنک و راحت باشید. این پارچه ها می تواند یکی از موارد زیر باشد:

  • پارچه های پنبه ای
  • پارچه های کتان
  • پارچه جین

شاید از اینکه پارچه های جین هم بتوانند سرهمی زنانه نخی را تشکیل دهند تعجب کرده باشید. اما لازم به ذکر است سرهمی جین که از پارچه  لی کاغذی تشکیل شده باشد از آن جایی که پنبه ای است همان خاصیت سرهمی های نخی را از خود بروز می دهد.

  1. با یک تیشرت ست کنید

از بهترین آیتم هایی که با آن می توانید سرهمی های خود را هماهنگ کنید، همین تیشرت زنانه هایی هستند که در دیبا مد هم می توانید نظایر آن را پیدا کنید.

از آن جایی که استایل هایی که می توانید با سرهمی زنانه نخی ایجاد کنید عموما غیر رسمی هستند، فرقی نمی کند آن را با یک تیشرت طرح دار و یا یک تیشرت ساده ست کنید.

  1. برای راحتی بیشتر از تاپ استفاده کنید

از آن جایی که خود سرهمی ها شامل دو بند در قسمت سرشانه هستند، می توانند تا حد زیادی پوشندگی داشته باشند. شما می توانید صرفا جهت پوشاندن سوتینی که پوشیده اید از تاپ زنانه در زیر سرهمی خود استفاده نمایید.

  1. با یک مانتو جلو باز امتحان کنید

سرهمی زنانه نخی یکی از بهترین مدل های زیر مانتویی زنانه برای مانتو های جلو باز زنانه هستند. آن ها به شما این امکان را می دهند تا بدون کمترین نگرانی از مدل شلوار زنانه و یا بلوز زنانه ای که می خواهید در زیر مانتو ی خود استفاده کنید، لباس بپوشید.

  1. با دختر کوچک خود همراه شوید

اگر می خواهید در یک مراسم دوستانه و مهمانی های خانوادگی شرکت کنید، می توانید از سرهمی زنانه نخی به گونه خلاقانه تری استفاده کنید. به این ترتیب که آن را با یک سرهمی از کمد لباس دخترانه دختر دلبندتان هماهنگ کنید.

  1. کلاه و کفش مناسب

شما می توانید به غیر از شال و روسری زنانه  که ترجیحا بهتر است از قواره کوچک انتخاب شوند از انواع کلاه لبه دار و کفش های کتانی استفاده کنید. همچنین استفاده از صندل زنانه هم به همراه این استایل بلامانع می باشد.